lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Црвена Звезда МТС - КК Бањица Мега
(63314) 27.10.2019
Пионири/Квалитетна лига
КК Црвена Звезда МТС
90
КК Бањица Мега
83
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
27.10.2019
16:00:00
Баскет Цитy
Никола Милорадовић, Стефан Ћалић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5