lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Рас
(63316) 31.10.2019
Пионири/Квалитетна лига
КК Визура
44
КК Рас
61
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
31.10.2019
14:00:00
Хала Визура Спорт
Немања Ковачевић, Петар Крал. Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5