lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Жарково
(63349) 08.12.2019
Пионири/Квалитетна лига
КК Визура
77
КК Жарково
50
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
08.12.2019
13:30:00
Хала Визура Спорт
Милош Прица, Огњен Ћурчић. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5