lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Рас - ОКК Београд
(63354) 07.12.2019
Пионири/Квалитетна лига
КК Рас
52
ОКК Београд
62
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.12.2019
16:20:00
Уједињене Нације
Филип Младеновић, Лука Џомбић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5