lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Црвена Звезда МТС - КК Ас Баскет
(63357) 15.12.2019
Пионири/Квалитетна лига
КК Црвена Звезда МТС
82
КК Ас Баскет
67
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.12.2019
17:00:00
Баскет Цитy
Лука Максимовић, Никола Ђокић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5