lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Флеш
(63359) 14.12.2019
Пионири/Квалитетна лига
КК Визура
69
КК Флеш
57
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.12.2019
15:30:00
Хала Визура Спорт
Душан Марчетић, Александар Петровић. Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5