lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Флеш - КК Жарково
(63361) 21.12.2019
Пионири/Квалитетна лига
КК Флеш
72
КК Жарково
46
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.12.2019
19:20:00
Бора Станковић
Милош З. Димитријевић, Петар Јанкулоски. Делегат: Александар Рашинац

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5