lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Ас Баскет - КК Нови Београд 7
(63363) 28.12.2019
Пионири/Квалитетна лига
КК Ас Баскет
64
КК Нови Београд 7
58
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.12.2019
17:20:00
20. Октобар
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5