lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   ОКК Београд - КК Флеш
(63395) 29.02.2020
Пионири/Квалитетна лига
ОКК Београд
67
КК Флеш
47
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
29.02.2020
19:15:00
Бора Станковић
Марија Ћирић, Александар Јовановски. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5