lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   БКК Раднички - КК Барајево
(63829) 22.12.2019
Кадети/Квалитетна лига
БКК Раднички
97
КК Барајево
67
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
22.12.2019
17:40:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички)
Петар Јанкулоски, Никола Ристић. Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5