lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   ШКК Звездара - КК ИБЦ
(63831) 22.12.2019
Кадети/Квалитетна лига
ШКК Звездара
69
КК ИБЦ
58
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
22.12.2019
14:20:00
Павле Савић
Петар Јанковић, Лука Максић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5