lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Житко Баскет - КК Слодес
(63830) 26.12.2019
Кадети/Квалитетна лига
КК Житко Баскет
73
КК Слодес
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
26.12.2019
21:45:00
Стари ДИФ
Огњен Ћурчић, Александар Јовановски. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5