lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Чубура - КК Младост
(63944) 07.12.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Чубура
60
КК Младост
57
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.12.2019
14:20:00
Спортски центар Врачар
Петар Јанковић, Филип Конатар. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5