lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Беовук 72 - КК Беко
(63945) 09.12.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Беовук 72
53
КК Беко
78
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.12.2019
21:40:00
Вук Караџић
Филип Конатар, Немања Гојовић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5