lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Ас Баскет - ШКК Звездара
(63946) 07.12.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Ас Баскет
73
ШКК Звездара
67
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.12.2019
13:20:00
Кнегиња Милица
Драган Јаковљевић, Милош Прица. Делегат: Александар Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5