lat|eng
Насловна   >   Пионири/2. лига   >   КК Крсташ - КК Црвена Звезда МТС 2
(64325) 26.01.2020
Пионири/2. лига
КК Крсташ
42
КК Црвена Звезда МТС 2
34
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
26.01.2020
10:50:00
Спортски центар Врачар
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5