lat|eng
Насловна   >   Пионири/2. лига   >   КК Чубура - КК Змај
(64327) 25.01.2020
Пионири/2. лига
КК Чубура
80
КК Змај
81
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.01.2020
14:20:00
Спортски центар Врачар
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5