lat|eng
Насловна   >   Пионири/2. лига   >   КК Кнежевац Кијево - КК Сава
(64326) 25.01.2020
Пионири/2. лига
КК Кнежевац Кијево
70
КК Сава
74
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.01.2020
20:15:00
14. Октобар
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5