lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б   >   КК Барајево Бамби - КК Абба (Барич)
(67921) 08.11.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б
КК Барајево Бамби
58
КК Абба (Барич)
85
(12:19, 23:25, 12:25, 11:16)
08.11.2020
20:30:00
Павле Поповић (Вранић)
Дамјан Ратковић, Никола Милосављевић . Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5