lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б   >   КК Флеш - КК Чубура
(67923) 08.11.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б
КК Флеш
92
КК Чубура
81
(29:18, 24:25, 22:18, 17:20)
08.11.2020
18:45:00
Бора Станковић
Петар Јанкулоски, Алекса Петровић. Делегат: Ивана Антуновић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5