lat|eng
Насловна   >   Сениори/3. МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби 2 - КК Умка Џез 2
(72359) 19.06.2021
Сениори/3. МРЛ Центар
КК Барајево Бамби 2
56
КК Умка Џез 2
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.06.2021
19:30:00
Дејан Живковић, Филип Станковић. Делегат: Будимир Агатоновић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5