lat|eng
Насловна   >   Сениори/3. МРЛ Центар   >   КК Риверс БМ 2 - КК Абба 2 (Барич)
(72360) 19.06.2021
Сениори/3. МРЛ Центар
КК Риверс БМ 2
51
КК Абба 2 (Барич)
73
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.06.2021
17:20:00
Краљ Александар И
Срба Ерић, Лука Џомбић. Делегат: Милан Раденковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5