ћир|lat
Index > Score Archive
Group: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

YOUNG PIONEER BOYS/Regionalna liga/Group 8
SN Team Play. Vic. Def. Bask + Bask - Diffe. Points
1.KK Torlak1413170536234327
2.KK Zvezdara Crony 21412259637422226
3.KK Sava 21411371140430725
4.OKK Beograd148661248812422
5.KK Sopot14410465565-10018
6.KK Orion 214410387700-31318
7.KK Ras 414212367650-28316
8.KK Zemun Fitofarmacija 314212334634-30016
29205 KK Ras 4 : KK Zemun Fitofarmacija 3 40 : 26
07.04.2013
13:10
Rakovica - France Presern ( Stanka Paunovica Veljka 45)
29206 KK Sava 2 : KK Orion 2 87 : 11
07.04.2013
09:50
Savski venac - Balon KK Sava ( Ljutice Bogdana 46)
29207 KK Torlak : OKK Beograd 47 : 41
06.04.2013
11:00
Kumodraz - Sportski centar Torvel ( Vojvode Stepe 522a)
29208 KK Zvezdara Crony 2 : KK Sopot 46 : 19
06.04.2013
14:10
Zvezdara - Marija Bursac ( Milana Rakica 81)
29209 KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Zvezdara Crony 2 19 : 31
13.04.2013
11:15
Novi Beograd - Ivan Gundulic ( Narodnih heroja 12)
29210 KK Sopot : KK Torlak 28 : 39
24.04.2013
20:20
Sopot - Jelica Milovanovic ( Kneza Milosa 12)
29211 OKK Beograd : KK Sava 2 28 : 59
15.04.2013
20:15
Novi Beograd - Ratko Mitrovic ( Omladinskih brigada 58)
29212 KK Orion 2 : KK Ras 4 37 : 34
13.04.2013
10:15
Palilula - Sportski centar Tasmajdan ( Beogradska 71)
29213 KK Orion 2 : KK Zemun Fitofarmacija 3 39 : 30
20.04.2013
10:15
Palilula - Sportski centar Tasmajdan ( Beogradska 71)
29214 KK Ras 4 : OKK Beograd 12 : 55
20.04.2013
13:10
Rakovica - Ivo Andric ( Ivana Micurina 38a)
29215 KK Sava 2 : KK Sopot 49 : 22
21.04.2013
14:50
Savski venac - Balon KK Sava ( Ljutice Bogdana 46)
29216 KK Torlak : KK Zvezdara Crony 2 36 : 42
21.04.2013
10:20
Kumodraz - Sportski centar Torvel ( Vojvode Stepe 522a)
29217 KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Torlak 17 : 29
27.04.2013
11:15
Novi Beograd - Ivan Gundulic ( Narodnih heroja 12)
29218 KK Zvezdara Crony 2 : KK Sava 2 40 : 35
23.04.2013
20:45
Zvezdara - Marija Bursac ( Milana Rakica 81)
29219 KK Sopot : KK Ras 4 58 : 26
28.04.2013
10:00
Sopot - Jelica Milovanovic ( Kneza Milosa 12)
29220 OKK Beograd : KK Orion 2 49 : 42
26.04.2013
20:15
Novi Beograd - Radoje Domanovic ( Bulevar umetnosti 31)