Actual
Competitions
SEASON 2023/2024
Game by Club
Archive of all seasons
SENIOR MEN
YOUNG PIONEER BOYS
PIONEER BOYS
CADET BOYS
JUNIOR BOYS
PRE-SENIOR MEN
YOUNG PIONEER GIRLS
PIONEER GIRLS
CADET GIRLS
JUNIOR GIRLS
SEASON 2023/2024
Game by Club
Archive of all seasons
SENIOR MEN
YOUNG PIONEER BOYS
PIONEER BOYS
CADET BOYS
JUNIOR BOYS
PRE-SENIOR MEN
YOUNG PIONEER GIRLS
PIONEER GIRLS
CADET GIRLS
JUNIOR GIRLS
KSB organs
Management
Assembly
Supervizory board
Adress books
Clubs address book
Delegate address books
Referees address books
Documents
Adresari
Forms
Reports
Documents
Decisions
Odluke 1MRL zajedno sa uplatama
Odluke 2MRL zajedno sa uplatama
Odluke komisije za takmicenje KSS
Propozicije
Transfer period
Redovni prelazni rok - april
Redovni prelazni rok - septembar
Vanredni prelazni rok - seniori
Vanredni prelazni rok MK 1
Vanredni prelazni rok MK 2
Miscellaneous
Gallery
Contact
Public procurement
ћир
|
lat
search
ћир
|
lat
ћир
|
lat
Index
> Results
PRE-SENIOR MEN/
1. round(1/4)
25.05.2024
3973
:
KK Borac Zemun
74 : 78
25.05.2024
12:30
Sportski centar Milan Gurovic ( Kolumbova 8, Surcin)
Vuk Ivancevic, Strahinja Stamenkovic, Delegate: Borko Pavlovic
3974
KK Eko Sport
:
KK Beko
65 : 70
29.05.2024
20:30
Balon Majdan ( Kozjacka 3-5)
Predrag Sirko, Helena Marinkovic, Delegate: Aleksa Simic
3975
:
KK IBC
61 : 70
28.05.2024
17:30
Balon Klub Stefan (Sremcica) ( Kapetana Deroka bb)
Ognjen Curcic, Predrag Sirko, Delegate: Uros Cukic
3976
KK Mladenovac
:
58 : 71
24.05.2024
17:20
Sportski centar Ljubomir Ivanovic Gedza (Mladenovac) ( Vuka Karadzica 73)
Dimitrije Karanovic, Nikola Rankovic, Nikola Rankovic, Delegate: Milan Blagojevic
2. round(1/4)
01.06.2024
3977
KK Borac Zemun
:
57 : 41
31.05.2024
16:30
Hala Pinki ( Gradski park 2)
Dalibor Sustersic, Vidan Perunicic, Delegate: Goran Radovanovic
3978
KK Beko
:
KK Eko Sport
91 : 91
03.06.2024
20:30
Hala Padinska Skela ( Dejana Smiljkovica 121)
Antonije Lukovic, Dusko Milakovic, Delegate: Aleksandar Todorovic
3979
KK IBC
:
74 : 69
01.06.2024
16:50
Veljko Dugosevic ( Milana Rakica 41)
Dusko Milakovic, Helena Marinkovic, Delegate: Aleksandar Rasinac
3980
:
KK Mladenovac
81 : 53
27.05.2024
18:20
Hala Vizura Sport ( Cara Dusana 105)
Dusan Marcetic, Vidan Perunicic, Delegate: Jovan Cucukovic
>> PRE-SENIOR MEN
>>
Results
to top