Turnir gradova prijatelja 2019
04.02.2019
U nedelju 03.02.2019. godine ženska selekcija Beograda U16 (devojke 2003. godište i mlađe) učestvovala je na tradicionalnom Turniru gradova prijatelja koji se svake godine održava u Novom Sadu i osvojila prvo mesto. Na turniru su, pored naše, učestvovale selekcije Novog Sada, Pečuja i Smedereva.
Selekcija Beograda je na turniru nastupila u sledećem sastavu: Ivana Žigić, Bogdana Nedeljkov, Anđela Panić, Minja Sudžum, Kristina Živanović, Natalija Marković, Andrea Marinković, Smiljana Radojević, Dunja Runić, Helena Kovačević, Nađa Vujić i Jovana Miljević.
Trener: Zoran Akanović
Tim menadžer: Goran Radovanović
Rezultati:
Polufinale: Pečuj - Beograd 57:60
Finale: Novi Sad - Beograd 56:82
Zahvaljujemo se Košarkaškom savezu Vojvodine na gostoprimstvu i čestitamo na odličnoj organizaciji turnira.

Najnovije vesti
26.06.2026
25.06.2026
22.06.2026
16.06.2026
15.06.2026
Najnoviji rezultati
- (105686) 24.06.2026Kadetkinje/Finalni turnir Beogradska liga
KKŽ Radnički51
KŽK Partizan 1953 - 253 - (105685) 24.06.2026Kadetkinje/Finalni turnir Beogradska liga
ŽKK Korać Akademija 011 - 273
ŽKK Karaburma70 - (105683) 23.06.2026Kadetkinje/Finalni turnir Beogradska liga
KŽK Partizan 1953 - 269
ŽKK Korać Akademija 011 - 263

