Nova hala u Sremčici
18.06.2019
Košarkaški klub Šuter iz Sremčice u nedelju je utakmicom baraža kadetske 2. lige svečano otvorio svoju halu. Osnivač kluba, Milan Vujičić je ujedno i investitor celokupnog projekta koji predstavlja prvu košarkašku profesionalnu dvoranu u Sremčici koja će, pre svega, biti namenjena potrebama KK Šuter, ali će naravno biti dostupna i za druge potrebe tipa rekreacije i sl.
Sama hala se prostire na 700m2, dugačka je 35m a široka 20m. Najviša tačka hale nalazi se na visini od 9m. Pored sale, klub raspolaže i profesionalnom teretanom površine 200m2.
KK Šuter je ove godine izborio učešće na dva finalna turnira na nivou Beograda i to u juniorskoj i kadetskoj konkurenciji. U sklopu dobrih rezultata, u KK Šuter ovu halu vide kao početak jednog ambicioznog projekta čiji je cilj prvenstveno razvoj košarke u Sremčici koji će ujedno doneti i sve bolje rezultate u takmičenjima u regionu.

Galerija
Najnovije vesti
27.06.2026
26.06.2026
25.06.2026
22.06.2026
16.06.2026
Najnoviji rezultati
- (105686) 24.06.2026Kadetkinje/Finalni turnir Beogradska liga
KKŽ Radnički51
KŽK Partizan 1953 - 253 - (105685) 24.06.2026Kadetkinje/Finalni turnir Beogradska liga
ŽKK Korać Akademija 011 - 273
ŽKK Karaburma70 - (105683) 23.06.2026Kadetkinje/Finalni turnir Beogradska liga
KŽK Partizan 1953 - 269
ŽKK Korać Akademija 011 - 263








