KK Banjica Mega šampion Kvalitetne U15 Pionirske lige
03.04.2026
KK Banjica Mega novi je šampion Kvalitetne U15 Pionirske lige Beograda! Sa samo jednim porazom, i to od drugoplasirane ekipe, zasluženo su osvojili pehar namenjen novom prvaku Beograda! Pehar i zlatne medalje igračima i stručnom štabu dodelili su predsednik KSB Boško Adžić i delegat utakmice Ljuba Milentijev.
Drugo mesto zauzela je ekipa KK Partizan, pehar i srebrne medalje uručio je delegat utakmice Mirko Nenadić dok je pehar i medalje za treće mesto ekipi KK Crvena Zvezda uručio predsednik KSB Boško Adžić.
Čestitamo našim ekipama KK Banjica Mega, KK Partizan, KK Crvena Zvezda, KK FMP i KK As Basket na plasmanu na polufinalni turnir KSS i želimo im puno sreće u nastavku takmičenja!

Galerija
Najnovije vesti
26.06.2026
25.06.2026
22.06.2026
16.06.2026
15.06.2026
Najnoviji rezultati
- (105686) 24.06.2026Kadetkinje/Finalni turnir Beogradska liga
KKŽ Radnički51
KŽK Partizan 1953 - 253 - (105685) 24.06.2026Kadetkinje/Finalni turnir Beogradska liga
ŽKK Korać Akademija 011 - 273
ŽKK Karaburma70 - (105683) 23.06.2026Kadetkinje/Finalni turnir Beogradska liga
KŽK Partizan 1953 - 269
ŽKK Korać Akademija 011 - 263









