lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Борац Земун - КК Жарково
(67728) 27.09.2020
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Борац Земун
86
КК Жарково
88
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
27.09.2020
18:00:00
Хала спортова Жарково
Марко Шошкић, Немања Гојовић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5