lat|eng
Насловна   >   Пионири/Регионална лига У14   >   КК Визура 4 - КК Младост 3
(89433) 03.03.2024
Пионири/Регионална лига У14
КК Визура 4
70
КК Младост 3
69
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
03.03.2024
13:20:00
Мала Визура
Хелена Маринковић, Алекса Штрбац. Делегат: Александар Вранеш

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5