lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

КАДЕТИ/Регионална лига/Група 2
1.КК Церак 21091652:54919
2.КК Мондо Баскет 21082692:54018
3.КК Колубара ЛА 20031082729:60518
4.КК Шампион БГД1082742:53318
5.КК ББ Баскет (Младеновац)1156733:72416
6.КК Сава 31147655:73615
7.КК Беостајл1046603:56614
8.КК Ол Стар 21028495:67612
9.КК Нови Београд 71028482:64012
10.КК Скадарлија 21019455:66911
11.СЛОБОДНА ЕКИПА 10000:00
55095 КК Беостајл : КК Нови Београд 7
24.02.2018
17:45
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55096 КК Мондо Баскет 2 : КК Скадарлија 2
24.02.2018
09:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
55097 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Церак 2
25.02.2018
15:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55098 КК Ол Стар 2 : КК Сава 3
25.02.2018
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55099 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК Шампион БГД
КК Колубара ЛА 2003 - слободна екипа
55018 КК Колубара ЛА 2003 : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
55019 КК Нови Београд 7 : КК Ол Стар 2 48 : 49
04.11.2017
10:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55020 КК Шампион БГД : КК ББ Баскет (Младеновац) 75 : 54
05.11.2017
11:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
55021 КК Сава 3 : КК Мондо Баскет 2 66 : 70
04.11.2017
12:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
55022 КК Церак 2 : КК Скадарлија 2 80 : 42
05.11.2017
15:15
14. Октобар ( Гочка 40)
КК Беостајл - слободна екипа
55023 КК Беостајл : КК Колубара ЛА 2003 50 : 67
10.11.2017
21:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55024 КК Мондо Баскет 2 : КК Церак 2 55 : 58
10.11.2017
20:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
55025 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Сава 3 81 : 77
12.11.2017
17:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55026 КК Ол Стар 2 : КК Шампион БГД 39 : 72
12.11.2017
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55027 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК Нови Београд 7
КК Скадарлија 2 - слободна екипа
55030 КК Нови Београд 7 : КК Беостајл 50 : 66
18.11.2017
11:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55031 КК Шампион БГД : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
55032 КК Сава 3 : КК Ол Стар 2 77 : 45
18.11.2017
12:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55033 КК Церак 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 57 : 52
18.11.2017
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
55034 КК Скадарлија 2 : КК Мондо Баскет 2 46 : 61
18.11.2017
11:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
КК Колубара ЛА 2003 - слободна екипа
55035 КК Беостајл : КК Шампион БГД 58 : 61
25.11.2017
18:25
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55036 КК Колубара ЛА 2003 : КК Нови Београд 7 58 : 44
26.11.2017
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55037 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Скадарлија 2 82 : 62
26.11.2017
14:10
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55038 КК Ол Стар 2 : КК Церак 2 57 : 72
25.11.2017
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55039 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК Сава 3
КК Мондо Баскет 2 - слободна екипа
55042 КК Шампион БГД : КК Колубара ЛА 2003 65 : 60
02.12.2017
11:00
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
55043 КК Сава 3 : КК Беостајл 60 : 55
02.12.2017
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55044 КК Церак 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
55045 КК Скадарлија 2 : КК Ол Стар 2 41 : 40
02.12.2017
12:35
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
55046 КК Мондо Баскет 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 68 : 54
02.12.2017
12:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
КК Нови Београд 7 - слободна екипа
55047 КК Беостајл : КК Церак 2 59 : 52
09.12.2017
17:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55048 КК Колубара ЛА 2003 : КК Сава 3 74 : 53
10.12.2017
16:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55049 КК Нови Београд 7 : КК Шампион БГД 52 : 110
09.12.2017
10:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55050 КК Ол Стар 2 : КК Мондо Баскет 2 53 : 82
09.12.2017
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55051 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК Скадарлија 2
КК ББ Баскет (Младеновац) - слободна екипа
55054 КК Сава 3 : КК Нови Београд 7 65 : 50
16.12.2017
10:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55055 КК Церак 2 : КК Колубара ЛА 2003 73 : 66
17.12.2017
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
55056 КК Скадарлија 2 : КК Беостајл 32 : 70
23.12.2017
12:40
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
55057 КК Мондо Баскет 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
55058 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Ол Стар 2 95 : 42
17.12.2017
17:15
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
КК Шампион БГД - слободна екипа
55059 КК Беостајл : КК Мондо Баскет 2 49 : 55
27.12.2017
22:05
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55060 КК Колубара ЛА 2003 : КК Скадарлија 2 90 : 54
24.12.2017
14:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55061 КК Нови Београд 7 : КК Церак 2 45 : 57
23.12.2017
12:30
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55062 КК Шампион БГД : КК Сава 3 77 : 46
24.12.2017
10:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
55063 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК ББ Баскет (Младеновац)
КК Ол Стар 2 - слободна екипа
55066 КК Церак 2 : КК Шампион БГД 69 : 65
13.01.2018
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
55067 КК Скадарлија 2 : КК Нови Београд 7 31 : 46
13.01.2018
12:40
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
55068 КК Мондо Баскет 2 : КК Колубара ЛА 2003 68 : 76
24.01.2018
21:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
55069 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Беостајл 84 : 69
14.01.2018
17:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55070 КК Ол Стар 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
КК Сава 3 - слободна екипа
55071 КК Беостајл : КК Ол Стар 2 64 : 30
20.01.2018
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55072 КК Колубара ЛА 2003 : КК ББ Баскет (Младеновац) 73 : 54
26.01.2018
20:50
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55073 КК Нови Београд 7 : КК Мондо Баскет 2 49 : 83
20.01.2018
10:00
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
55074 КК Шампион БГД : КК Скадарлија 2 76 : 37
21.01.2018
13:00
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
55075 КК Сава 3 : КК Церак 2 57 : 78
20.01.2018
13:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
СЛОБОДНА ЕКИПА 1 - слободна екипа
55078 КК Скадарлија 2 : КК Сава 3 59 : 68
28.01.2018
11:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
55079 КК Мондо Баскет 2 : КК Шампион БГД 65 : 51
31.01.2018
21:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
55080 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Нови Београд 7 62 : 63
28.01.2018
17:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55081 КК Ол Стар 2 : КК Колубара ЛА 2003 81 : 90
29.01.2018
21:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55082 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК Беостајл
КК Церак 2 - слободна екипа
55083 КК Скадарлија 2 : КК Церак 2 51 : 56
10.02.2018
11:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
55084 КК Мондо Баскет 2 : КК Сава 3 85 : 38
26.11.2017
13:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55085 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Шампион БГД 53 : 90
11.02.2018
17:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55086 КК Ол Стар 2 : КК Нови Београд 7 59 : 35
11.02.2018
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55087 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК Колубара ЛА 2003
КК Беостајл - слободна екипа
55089 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беостајл 75 : 63
18.02.2018
16:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55090 КК Нови Београд 7 : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
55091 КК Шампион БГД : КК Ол Стар 2
20.02.2018
21:30
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
55092 КК Сава 3 : КК ББ Баскет (Младеновац) 48 : 62
17.02.2018
16:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
55093 КК Церак 2 : КК Мондо Баскет 2
27.02.2018
22:10
14. Октобар ( Гочка 40)
КК Скадарлија 2 - слободна екипа
55095 КК Беостајл : КК Нови Београд 7
24.02.2018
17:45
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
55096 КК Мондо Баскет 2 : КК Скадарлија 2
24.02.2018
09:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
55097 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Церак 2
25.02.2018
15:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
55098 КК Ол Стар 2 : КК Сава 3
25.02.2018
14:20
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55099 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК Шампион БГД
КК Колубара ЛА 2003 - слободна екипа