lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

ПИОНИРИ/Регионална лига У15/10 екипа/Група 2
1.КК Нови Београд 7181711410:81135
2.КК Кнежевац Кијево181351308:97331
3.КК Визура 2181351072:96031
4.КК Мондо Баскет 2181261125:90930
5.КК Колубара ЛА 2003181081179:123128
6.КК Гро-Баскет18991062:113627
7.КК Веба Баскет (-1)18513937:111722
8.КК Флеш 318414866:122222
9.БКК Раднички 218414905:124322
10.КК Беко 4 (-1)18315781:104320
60826 КК Флеш 3 : КК Кнежевац Кијево 36 : 63
10.11.2018
17:10
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60827 БКК Раднички 2 : КК Гро-Баскет 39 : 69
11.11.2018
10:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
60828 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беко 4 76 : 51
10.11.2018
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
60829 КК Нови Београд 7 : КК Мондо Баскет 2 61 : 36
10.11.2018
12:35
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
60830 КК Веба Баскет : КК Визура 2 СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2019
60821 КК Флеш 3 : БКК Раднички 2 68 : 45
17.11.2018
17:30
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60822 КК Мондо Баскет 2 : КК Веба Баскет 80 : 40
19.11.2018
21:15
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
60823 КК Беко 4 : КК Нови Београд 7 35 : 81
21.11.2018
20:20
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
60824 КК Гро-Баскет : КК Колубара ЛА 2003 76 : 63
18.11.2018
12:10
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
60825 КК Кнежевац Кијево : КК Визура 2 81 : 60
17.11.2018
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
60816 БКК Раднички 2 : КК Кнежевац Кијево 53 : 94
25.11.2018
10:00
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
60817 КК Колубара ЛА 2003 : КК Флеш 3 72 : 57
25.11.2018
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
60818 КК Нови Београд 7 : КК Гро-Баскет 107 : 68
25.11.2018
15:30
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
60819 КК Веба Баскет : КК Беко 4 68 : 56
25.11.2018
11:00
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
60820 КК Визура 2 : КК Мондо Баскет 2 77 : 70
24.11.2018
18:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
60811 КК Флеш 3 : КК Нови Београд 7 34 : 101
01.12.2018
17:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60812 БКК Раднички 2 : КК Колубара ЛА 2003 70 : 67
01.12.2018
15:35
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
60813 КК Беко 4 : КК Визура 2 38 : 39
01.12.2018
10:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
60814 КК Гро-Баскет : КК Веба Баскет 91 : 61
01.12.2018
12:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
60815 КК Кнежевац Кијево : КК Мондо Баскет 2 55 : 59
02.12.2018
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
60806 КК Колубара ЛА 2003 : КК Кнежевац Кијево 78 : 58
09.12.2018
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
60807 КК Нови Београд 7 : БКК Раднички 2 84 : 17
08.12.2018
15:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
60808 КК Веба Баскет : КК Флеш 3 62 : 35
08.12.2018
09:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
60809 КК Визура 2 : КК Гро-Баскет 72 : 59
09.12.2018
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
60810 КК Мондо Баскет 2 : КК Беко 4 80 : 40
08.12.2018
09:30
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
60801 КК Флеш 3 : КК Визура 2 56 : 70
15.12.2018
19:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60802 БКК Раднички 2 : КК Веба Баскет 69 : 54
16.12.2018
10:00
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
60803 КК Колубара ЛА 2003 : КК Нови Београд 7 61 : 89
16.12.2018
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
60804 КК Гро-Баскет : КК Мондо Баскет 2 41 : 58
15.12.2018
12:15
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
60805 КК Кнежевац Кијево : КК Беко 4 71 : 54
15.12.2018
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
60796 КК Нови Београд 7 : КК Кнежевац Кијево 64 : 50
22.12.2018
12:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
60797 КК Веба Баскет : КК Колубара ЛА 2003 62 : 63
22.12.2018
09:20
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
60798 КК Визура 2 : БКК Раднички 2 84 : 59
22.12.2018
20:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
60799 КК Мондо Баскет 2 : КК Флеш 3 80 : 37
22.12.2018
12:15
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
60800 КК Беко 4 : КК Гро-Баскет 48 : 36
23.12.2018
10:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
60791 КК Флеш 3 : КК Беко 4 54 : 35
12.01.2019
16:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60792 БКК Раднички 2 : КК Мондо Баскет 2 63 : 58
12.01.2019
16:15
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
60793 КК Колубара ЛА 2003 : КК Визура 2 87 : 63
13.01.2019
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
60794 КК Нови Београд 7 : КК Веба Баскет 62 : 25
12.01.2019
11:30
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
60795 КК Кнежевац Кијево : КК Гро-Баскет 67 : 35
13.01.2019
13:15
14. Октобар ( Гочка 40)
60786 КК Веба Баскет : КК Кнежевац Кијево 50 : 73
20.01.2019
10:00
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
60787 КК Визура 2 : КК Нови Београд 7 61 : 58
20.01.2019
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
60788 КК Мондо Баскет 2 : КК Колубара ЛА 2003 63 : 41
02.02.2019
13:20
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
60789 КК Беко 4 : БКК Раднички 2 58 : 50
20.01.2019
11:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
60790 КК Гро-Баскет : КК Флеш 3 80 : 31
19.01.2019
11:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
60781 КК Визура 2 : КК Веба Баскет 75 : 63
26.01.2019
14:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
60782 КК Мондо Баскет 2 : КК Нови Београд 7 49 : 58
26.01.2019
11:15
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
60783 КК Беко 4 : КК Колубара ЛА 2003 54 : 61
27.01.2019
10:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
60784 КК Гро-Баскет : БКК Раднички 2 60 : 58
16.02.2019
17:15
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
60785 КК Кнежевац Кијево : КК Флеш 3 84 : 50
26.01.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
60776 БКК Раднички 2 : КК Флеш 3 36 : 52
23.02.2019
17:40
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
60777 КК Колубара ЛА 2003 : КК Гро-Баскет 82 : 58
24.02.2019
19:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
60778 КК Нови Београд 7 : КК Беко 4 75 : 29
24.02.2019
10:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
60779 КК Веба Баскет : КК Мондо Баскет 2 54 : 38
24.02.2019
11:20
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
60780 КК Визура 2 : КК Кнежевац Кијево 65 : 92
23.02.2019
13:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
60771 КК Флеш 3 : КК Колубара ЛА 2003 57 : 74
03.03.2019
19:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60772 КК Мондо Баскет 2 : КК Визура 2 61 : 56
02.03.2019
13:30
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
60773 КК Беко 4 : КК Веба Баскет 70 : 46
02.03.2019
19:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
60774 КК Гро-Баскет : КК Нови Београд 7 57 : 76
03.03.2019
12:40
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
60775 КК Кнежевац Кијево : БКК Раднички 2 97 : 34
03.03.2019
13:30
14. Октобар ( Гочка 40)
60766 КК Колубара ЛА 2003 : БКК Раднички 2 80 : 58
09.03.2019
13:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
60767 КК Нови Београд 7 : КК Флеш 3 101 : 45
09.03.2019
12:30
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
60768 КК Веба Баскет : КК Гро-Баскет 66 : 67
09.03.2019
09:20
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
60769 КК Визура 2 : КК Беко 4 СР 20 : 0
службени резултат
01.01.2019
60770 КК Мондо Баскет 2 : КК Кнежевац Кијево 50 : 71
09.03.2019
16:20
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
60761 КК Флеш 3 : КК Веба Баскет 43 : 55
16.03.2019
13:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60762 БКК Раднички 2 : КК Нови Београд 7 60 : 89
16.03.2019
16:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
60763 КК Беко 4 : КК Мондо Баскет 2 33 : 53
17.03.2019
10:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
60764 КК Гро-Баскет : КК Визура 2 43 : 51
17.03.2019
12:45
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
60765 КК Кнежевац Кијево : КК Колубара ЛА 2003 90 : 61
17.03.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
60756 КК Нови Београд 7 : КК Колубара ЛА 2003 97 : 36
23.03.2019
13:25
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
60757 КК Веба Баскет : БКК Раднички 2 78 : 53
23.03.2019
19:20
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
60758 КК Визура 2 : КК Флеш 3 77 : 58
23.03.2019
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
60759 КК Мондо Баскет 2 : КК Гро-Баскет 97 : 36
23.03.2019
14:00
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
60760 КК Беко 4 : КК Кнежевац Кијево 54 : 62
23.03.2019
12:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
60751 КК Флеш 3 : КК Мондо Баскет 2 42 : 70
31.03.2019
19:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60752 БКК Раднички 2 : КК Визура 2 37 : 64
30.03.2019
16:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
60753 КК Колубара ЛА 2003 : КК Веба Баскет 81 : 79
30.03.2019
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
60754 КК Гро-Баскет : КК Беко 4 53 : 41
30.03.2019
13:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
60755 КК Кнежевац Кијево : КК Нови Београд 7 68 : 70
31.03.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
60746 КК Веба Баскет : КК Нови Београд 7 39 : 72
06.04.2019
19:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
60747 КК Визура 2 : КК Колубара ЛА 2003 77 : 33
07.04.2019
18:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
60748 КК Мондо Баскет 2 : БКК Раднички 2 51 : 41
07.04.2019
12:40
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
60749 КК Беко 4 : КК Флеш 3 49 : 55
07.04.2019
12:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
60750 КК Гро-Баскет : КК Кнежевац Кијево 65 : 63
07.04.2019
11:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
60741 КК Флеш 3 : КК Гро-Баскет 56 : 68
14.04.2019
16:10
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60742 БКК Раднички 2 : КК Беко 4 63 : 36
14.04.2019
11:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
60743 КК Колубара ЛА 2003 : КК Мондо Баскет 2 63 : 72
14.04.2019
10:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
60744 КК Нови Београд 7 : КК Визура 2 65 : 41
11.04.2019
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
60745 КК Кнежевац Кијево : КК Веба Баскет 69 : 35
14.04.2019
13:30
14. Октобар ( Гочка 40)
>> Регионална лига У15/10 екипа