lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

ПИОНИРИ/Регионална лига У15/10 екипа/Група 4
1.КК Раднички (Обреновац)181711124:84835
2.КК Рас 2181621054:78634
3.КК Шампион БГД181441203:72032
4.КК Крсташ18108930:93828
5.КК Шутер 218991008:88127
6.КК Сопот18810877:87326
7.КК Земун Фитофармација 418711985:110825
8.КК Флеш 418612879:104424
9.КК Скадарлија18315655:98521
10.ОКК Београд 218018636:116818
60646 КК Рас 2 : КК Земун Фитофармација 4 68 : 57
12.11.2018
17:10
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
60647 КК Сопот : КК Раднички (Обреновац) 46 : 61
10.11.2018
16:40
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
60648 КК Шампион БГД : КК Скадарлија 53 : 20
13.11.2018
21:00
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
60649 КК Шутер 2 : КК Крсташ 51 : 56
17.11.2018
20:15
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
60650 ОКК Београд 2 : КК Флеш 4 27 : 65
11.11.2018
11:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
60641 КК Рас 2 : КК Сопот 64 : 54
17.11.2018
17:30
13. Гимназија ( Љешка 47)
60642 КК Крсташ : ОКК Београд 2 59 : 37
18.11.2018
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
60643 КК Скадарлија : КК Шутер 2 16 : 46
18.11.2018
10:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
60644 КК Раднички (Обреновац) : КК Шампион БГД 27 : 83
17.11.2018
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
60645 КК Земун Фитофармација 4 : КК Флеш 4 53 : 41
22.11.2018
20:15
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
60636 КК Сопот : КК Земун Фитофармација 4 58 : 54
24.11.2018
12:45
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
60637 КК Шампион БГД : КК Рас 2 34 : 35
24.11.2018
12:40
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
60638 КК Шутер 2 : КК Раднички (Обреновац) 43 : 53
25.11.2018
19:15
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
60639 ОКК Београд 2 : КК Скадарлија 26 : 45
24.11.2018
20:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
60640 КК Флеш 4 : КК Крсташ 31 : 37
24.11.2018
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
60631 КК Рас 2 : КК Шутер 2 55 : 43
01.12.2018
17:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
60632 КК Сопот : КК Шампион БГД 36 : 66
01.12.2018
14:00
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
60633 КК Скадарлија : КК Флеш 4 41 : 36
01.12.2018
11:15
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
60634 КК Раднички (Обреновац) : ОКК Београд 2 55 : 31
02.12.2018
19:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
60635 КК Земун Фитофармација 4 : КК Крсташ 60 : 70
01.12.2018
13:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
60626 КК Шампион БГД : КК Земун Фитофармација 4 82 : 30
06.12.2018
20:40
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
60627 КК Шутер 2 : КК Сопот 53 : 50
09.12.2018
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
60628 ОКК Београд 2 : КК Рас 2 21 : 81
08.12.2018
14:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
60629 КК Флеш 4 : КК Раднички (Обреновац) 52 : 94
08.12.2018
17:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60630 КК Крсташ : КК Скадарлија 63 : 38
09.12.2018
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
60621 КК Рас 2 : КК Флеш 4 57 : 37
15.12.2018
16:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
60622 КК Сопот : ОКК Београд 2 66 : 22
20.12.2018
20:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
60623 КК Шампион БГД : КК Шутер 2 77 : 45
18.12.2018
20:40
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
60624 КК Раднички (Обреновац) : КК Крсташ 60 : 37
16.12.2018
09:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
60625 КК Земун Фитофармација 4 : КК Скадарлија 47 : 33
15.12.2018
13:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
60616 КК Шутер 2 : КК Земун Фитофармација 4 72 : 39
23.12.2018
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
60617 ОКК Београд 2 : КК Шампион БГД 18 : 90
22.12.2018
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
60618 КК Флеш 4 : КК Сопот 50 : 61
22.12.2018
17:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60619 КК Крсташ : КК Рас 2 42 : 50
23.12.2018
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
60620 КК Скадарлија : КК Раднички (Обреновац) 43 : 52
23.12.2018
11:50
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
60611 КК Рас 2 : КК Скадарлија 78 : 33
12.01.2019
14:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
60612 КК Сопот : КК Крсташ 61 : 36
12.01.2019
12:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
60613 КК Шампион БГД : КК Флеш 4 78 : 75
09.01.2019
20:10
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
60614 КК Шутер 2 : ОКК Београд 2 75 : 25
13.01.2019
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
60615 КК Земун Фитофармација 4 : КК Раднички (Обреновац) 70 : 87
12.01.2019
13:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
60606 ОКК Београд 2 : КК Земун Фитофармација 4 51 : 52
19.01.2019
19:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
60607 КК Флеш 4 : КК Шутер 2 52 : 75
19.01.2019
16:00
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60608 КК Крсташ : КК Шампион БГД 35 : 67
20.01.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
60609 КК Скадарлија : КК Сопот 25 : 44
19.01.2019
11:15
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
60610 КК Раднички (Обреновац) : КК Рас 2 62 : 47
19.01.2019
16:40
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
60601 КК Флеш 4 : ОКК Београд 2 56 : 43
26.01.2019
17:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60602 КК Крсташ : КК Шутер 2 58 : 49
20.02.2019
19:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
60603 КК Скадарлија : КК Шампион БГД 27 : 65
26.01.2019
11:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
60604 КК Раднички (Обреновац) : КК Сопот 55 : 32
22.02.2019
17:10
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
60605 КК Земун Фитофармација 4 : КК Рас 2 56 : 60
28.01.2019
20:30
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
60596 КК Сопот : КК Рас 2 33 : 50
23.02.2019
11:45
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
60597 КК Шампион БГД : КК Раднички (Обреновац) 44 : 57
24.02.2019
10:45
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
60598 КК Шутер 2 : КК Скадарлија 72 : 34
23.02.2019
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
60599 ОКК Београд 2 : КК Крсташ 46 : 59
23.02.2019
11:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
60600 КК Флеш 4 : КК Земун Фитофармација 4 66 : 63
23.02.2019
17:30
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60591 КК Рас 2 : КК Шампион БГД 56 : 50
02.03.2019
19:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
60592 КК Крсташ : КК Флеш 4 52 : 54
03.03.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
60593 КК Скадарлија : ОКК Београд 2 56 : 40
02.03.2019
12:00
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
60594 КК Раднички (Обреновац) : КК Шутер 2 49 : 40
03.03.2019
18:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
60595 КК Земун Фитофармација 4 : КК Сопот 58 : 51
02.03.2019
13:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
60586 КК Шампион БГД : КК Сопот 58 : 52
14.03.2019
20:20
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
60587 КК Шутер 2 : КК Рас 2 51 : 57
10.03.2019
19:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
60588 ОКК Београд 2 : КК Раднички (Обреновац) 42 : 82
09.03.2019
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
60589 КК Флеш 4 : КК Скадарлија 58 : 45
10.03.2019
20:05
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
60590 КК Крсташ : КК Земун Фитофармација 4 71 : 55
13.03.2019
19:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
60581 КК Рас 2 : ОКК Београд 2 60 : 40
16.03.2019
14:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
60582 КК Сопот : КК Шутер 2 48 : 44
16.03.2019
11:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
60583 КК Скадарлија : КК Крсташ 40 : 63
17.03.2019
12:00
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
60584 КК Раднички (Обреновац) : КК Флеш 4 64 : 47
17.03.2019
19:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
60585 КК Земун Фитофармација 4 : КК Шампион БГД 52 : 79
18.03.2019
20:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
60576 КК Шутер 2 : КК Шампион БГД 54 : 53
24.03.2019
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
60577 ОКК Београд 2 : КК Сопот 43 : 66
23.03.2019
17:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
60578 КК Флеш 4 : КК Рас 2 38 : 68
24.03.2019
14:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
60579 КК Крсташ : КК Раднички (Обреновац) 50 : 58
24.03.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
60580 КК Скадарлија : КК Земун Фитофармација 4 47 : 70
24.03.2019
12:15
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
60571 КК Рас 2 : КК Крсташ 62 : 47
31.03.2019
13:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
60572 КК Сопот : КК Флеш 4 38 : 41
04.04.2019
20:20
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
60573 КК Шампион БГД : ОКК Београд 2 68 : 34
31.03.2019
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
60574 КК Раднички (Обреновац) : КК Скадарлија 75 : 54
30.03.2019
13:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
60575 КК Земун Фитофармација 4 : КК Шутер 2 68 : 55
30.03.2019
14:15
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
60566 ОКК Београд 2 : КК Шутер 2 47 : 72
06.04.2019
14:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
60567 КК Флеш 4 : КК Шампион БГД 36 : 80
07.04.2019
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
60568 КК Крсташ : КК Сопот 64 : 43
07.04.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
60569 КК Скадарлија : КК Рас 2 29 : 59
06.04.2019
12:25
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
60570 КК Раднички (Обреновац) : КК Земун Фитофармација 4 74 : 40
06.04.2019
12:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
60561 КК Рас 2 : КК Раднички (Обреновац) 47 : 59
14.04.2019
17:35
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
60562 КК Сопот : КК Скадарлија 38 : 29
15.04.2019
20:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
60563 КК Шампион БГД : КК Крсташ 76 : 31
10.04.2019
20:10
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
60564 КК Шутер 2 : КК Флеш 4 68 : 44
15.04.2019
15:00
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
60565 КК Земун Фитофармација 4 : ОКК Београд 2 61 : 43
15.04.2019
20:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
>> Регионална лига У15/10 екипа