lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

ПИОНИРИ/Регионална лига У15/10 екипа/Група 3
1.КК Победник 011181531105:86533
2.КК Бањица Мега 2181351189:92831
3.КК Чубура181351051:89431
4.КК Церак 3181261060:100030
5.КК Горица18108857:86328
6.КК Лазаревац18991023:90827
7.КК Рас 318810888:91326
8.КК Коњарник18513988:110923
9.КК Умка Џез18315736:99421
10.КК Беко 518216682:110520
60736 КК Рас 3 : КК Коњарник 72 : 54
14.11.2018
21:40
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
60737 КК Лазаревац : КК Умка Џез 73 : 44
10.11.2018
20:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
60738 КК Победник 011 : КК Чубура 47 : 50
14.11.2018
20:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
60739 КК Беко 5 : КК Церак 3 47 : 60
12.11.2018
16:00
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
60740 КК Бањица Мега 2 : КК Горица 53 : 45
11.11.2018
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
60731 КК Рас 3 : КК Лазаревац 53 : 38
17.11.2018
13:40
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
60732 КК Церак 3 : КК Бањица Мега 2 35 : 52
17.11.2018
15:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
60733 КК Чубура : КК Беко 5 55 : 23
17.11.2018
14:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
60734 КК Умка Џез : КК Победник 011 37 : 74
17.11.2018
19:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
60735 КК Коњарник : КК Горица 37 : 46
17.11.2018
18:10
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
60726 КК Лазаревац : КК Коњарник 72 : 77
29.11.2018
21:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
60727 КК Победник 011 : КК Рас 3 51 : 35
24.11.2018
10:00
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
60728 КК Беко 5 : КК Умка Џез 31 : 47
24.11.2018
10:00
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
60729 КК Бањица Мега 2 : КК Чубура 117 : 40
24.11.2018
13:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
60730 КК Горица : КК Церак 3 61 : 64
25.11.2018
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
60721 КК Рас 3 : КК Беко 5 65 : 34
01.12.2018
13:15
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
60722 КК Лазаревац : КК Победник 011 54 : 65
02.12.2018
12:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
60723 КК Чубура : КК Горица 41 : 25
05.12.2018
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
60724 КК Умка Џез : КК Бањица Мега 2 30 : 78
01.12.2018
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
60725 КК Коњарник : КК Церак 3 73 : 74
01.12.2018
18:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
60716 КК Победник 011 : КК Коњарник 48 : 40
08.12.2018
11:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
60717 КК Беко 5 : КК Лазаревац 43 : 49
09.12.2018
10:00
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
60718 КК Бањица Мега 2 : КК Рас 3 78 : 37
09.12.2018
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
60719 КК Горица : КК Умка Џез 57 : 49
09.12.2018
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
60720 КК Церак 3 : КК Чубура 54 : 64
09.12.2018
17:30
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
60711 КК Рас 3 : КК Горица 69 : 53
15.12.2018
13:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
60712 КК Лазаревац : КК Бањица Мега 2 62 : 63
16.12.2018
17:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
60713 КК Победник 011 : КК Беко 5 48 : 23
15.12.2018
10:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
60714 КК Умка Џез : КК Церак 3 42 : 51
15.12.2018
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
60715 КК Коњарник : КК Чубура 74 : 71
16.12.2018
18:15
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
60706 КК Беко 5 : КК Коњарник 41 : 33
23.12.2018
11:00
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
60707 КК Бањица Мега 2 : КК Победник 011 64 : 47
23.12.2018
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
60708 КК Горица : КК Лазаревац 43 : 45
23.12.2018
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
60709 КК Церак 3 : КК Рас 3 57 : 36
23.12.2018
13:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
60710 КК Чубура : КК Умка Џез 65 : 35
26.12.2018
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
60701 КК Рас 3 : КК Чубура 50 : 60
12.01.2019
13:20
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
60702 КК Лазаревац : КК Церак 3 69 : 56
13.01.2019
18:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
60703 КК Победник 011 : КК Горица 70 : 48
12.01.2019
10:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
60704 КК Беко 5 : КК Бањица Мега 2 44 : 74
13.01.2019
10:00
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
60705 КК Коњарник : КК Умка Џез 58 : 43
12.01.2019
18:20
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
60696 КК Бањица Мега 2 : КК Коњарник 78 : 83
20.01.2019
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
60697 КК Горица : КК Беко 5 70 : 32
19.01.2019
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
60698 КК Церак 3 : КК Победник 011 89 : 92
20.01.2019
16:20
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
60699 КК Чубура : КК Лазаревац 48 : 49
20.01.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
60700 КК Умка Џез : КК Рас 3 23 : 26
19.01.2019
14:30
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
60691 КК Горица : КК Бањица Мега 2 51 : 36
27.01.2019
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
60692 КК Церак 3 : КК Беко 5 56 : 37
17.02.2019
13:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
60693 КК Чубура : КК Победник 011 60 : 61
27.01.2019
14:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
60694 КК Умка Џез : КК Лазаревац 48 : 47
26.01.2019
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
60695 КК Коњарник : КК Рас 3 53 : 63
21.02.2019
19:40
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
60686 КК Лазаревац : КК Рас 3 46 : 27
24.02.2019
20:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
60687 КК Победник 011 : КК Умка Џез 71 : 41
22.02.2019
20:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
60688 КК Беко 5 : КК Чубура 33 : 58
24.02.2019
10:00
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
60689 КК Бањица Мега 2 : КК Церак 3 42 : 61
24.02.2019
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
60690 КК Горица : КК Коњарник 49 : 47
23.02.2019
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
60681 КК Рас 3 : КК Победник 011 47 : 62
06.03.2019
21:40
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
60682 КК Церак 3 : КК Горица 51 : 53
03.03.2019
13:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
60683 КК Чубура : КК Бањица Мега 2 80 : 46
02.03.2019
14:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
60684 КК Умка Џез : КК Беко 5 41 : 43
02.03.2019
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
60685 КК Коњарник : КК Лазаревац 63 : 70
03.03.2019
18:15
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
60676 КК Победник 011 : КК Лазаревац 46 : 38
09.03.2019
10:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
60677 КК Беко 5 : КК Рас 3 45 : 52
09.03.2019
11:00
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
60678 КК Бањица Мега 2 : КК Умка Џез 59 : 38
10.03.2019
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
60679 КК Горица : КК Чубура 42 : 41
10.03.2019
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
60680 КК Церак 3 : КК Коњарник 54 : 50
10.03.2019
13:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
60671 КК Рас 3 : КК Бањица Мега 2 46 : 50
20.03.2019
21:40
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
60672 КК Лазаревац : КК Беко 5 107 : 37
21.03.2019
21:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
60673 КК Чубура : КК Церак 3 63 : 52
16.03.2019
14:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
60674 КК Умка Џез : КК Горица 39 : 44
17.03.2019
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
60675 КК Коњарник : КК Победник 011 43 : 68
17.03.2019
18:15
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
60666 КК Беко 5 : КК Победник 011 29 : 76
23.03.2019
10:50
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
60667 КК Бањица Мега 2 : КК Лазаревац 58 : 48
23.03.2019
13:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
60668 КК Горица : КК Рас 3 45 : 43
24.03.2019
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
60669 КК Церак 3 : КК Умка Џез 65 : 52
24.03.2019
15:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
60670 КК Чубура : КК Коњарник 78 : 39
23.03.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
60661 КК Рас 3 : КК Церак 3 57 : 66
03.04.2019
21:40
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
60662 КК Лазаревац : КК Горица 55 : 24
31.03.2019
11:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
60663 КК Победник 011 : КК Бањица Мега 2 77 : 66
03.04.2019
20:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
60664 КК Умка Џез : КК Чубура 44 : 61
30.03.2019
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
60665 КК Коњарник : КК Беко 5 68 : 50
30.03.2019
18:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
60656 КК Бањица Мега 2 : КК Беко 5 85 : 42
06.04.2019
13:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
60657 КК Горица : КК Победник 011 40 : 43
07.04.2019
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
60658 КК Церак 3 : КК Лазаревац 54 : 51
07.04.2019
13:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
60659 КК Чубура : КК Рас 3 57 : 53
06.04.2019
14:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
60660 КК Умка Џез : КК Коњарник 42 : 34
06.04.2019
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
60651 КК Рас 3 : КК Умка Џез 57 : 41
14.04.2019
13:15
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
60652 КК Лазаревац : КК Чубура 50 : 59
14.04.2019
18:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
60653 КК Победник 011 : КК Церак 3 59 : 61
14.04.2019
16:00
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
60654 КК Беко 5 : КК Горица 48 : 61
14.04.2019
10:00
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
60655 КК Коњарник : КК Бањица Мега 2 62 : 90
14.04.2019
18:15
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
>> Регионална лига У15/10 екипа