lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

КАДЕТИ/Регионална лига/Група 2
1.БКК Раднички 214122853:70326
2.КК Земун 313121919:58925
3.КК Сава 214113996:76225
4.КК Горица1495804:74923
5.КК Колеџ Београд 21468923:84320
6.КК Вук1468682:77520
7.КК Мондо Баскет 31459780:88619
8.КК Змај1358692:75518
9.КК Врчин14212645:89516
10.КК Торлак14113722:105915
65685 БКК Раднички 2 : КК Мондо Баскет 3 69 : 45
09.11.2019
17:20
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
65686 КК Змај : КК Врчин 62 : 51
28.12.2019
14:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
65687 КК Земун 3 : КК Вук 73 : 40
10.11.2019
13:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
65688 КК Торлак : КК Колеџ Београд 2 46 : 69
10.11.2019
13:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
65689 КК Горица : КК Сава 2 42 : 52
09.11.2019
13:10
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
65690 БКК Раднички 2 : КК Змај 53 : 45
16.11.2019
17:20
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
65691 КК Колеџ Београд 2 : КК Горица 77 : 81
16.11.2019
13:15
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65692 КК Вук : КК Торлак 61 : 39
16.11.2019
13:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
65693 КК Врчин : КК Земун 3 26 : 89
17.11.2019
12:00
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
65694 КК Мондо Баскет 3 : КК Сава 2 63 : 83
16.11.2019
18:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
65695 КК Змај : КК Мондо Баскет 3 59 : 57
23.11.2019
14:45
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
65696 КК Земун 3 : БКК Раднички 2 56 : 30
23.11.2019
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
65697 КК Торлак : КК Врчин 44 : 55
24.11.2019
13:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
65698 КК Горица : КК Вук 57 : 43
24.11.2019
13:10
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
65699 КК Сава 2 : КК Колеџ Београд 2 70 : 60
23.11.2019
11:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65700 БКК Раднички 2 : КК Торлак 80 : 52
30.11.2019
16:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
65701 КК Змај : КК Земун 3 39 : 73
30.11.2019
14:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
65702 КК Вук : КК Сава 2 29 : 59
02.12.2019
21:30
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
65703 КК Врчин : КК Горица 36 : 44
01.12.2019
12:00
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
65704 КК Мондо Баскет 3 : КК Колеџ Београд 2 67 : 54
01.12.2019
19:45
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
65705 КК Земун 3 : КК Мондо Баскет 3 65 : 38
12.12.2019
21:20
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
65706 КК Торлак : КК Змај 60 : 68
07.12.2019
14:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
65707 КК Горица : БКК Раднички 2 45 : 55
07.12.2019
13:10
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
65708 КК Сава 2 : КК Врчин 84 : 45
08.12.2019
14:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65709 КК Колеџ Београд 2 : КК Вук 87 : 41
07.12.2019
14:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65710 БКК Раднички 2 : КК Сава 2 79 : 51
15.12.2019
10:40
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
65711 КК Змај : КК Горица 44 : 49
14.12.2019
14:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
65712 КК Земун 3 : КК Торлак 83 : 52
15.12.2019
15:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
65713 КК Врчин : КК Колеџ Београд 2 42 : 67
15.12.2019
12:15
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
65714 КК Мондо Баскет 3 : КК Вук 70 : 42
15.12.2019
15:45
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
65715 КК Торлак : КК Мондо Баскет 3 51 : 66
22.12.2019
16:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
65716 КК Горица : КК Земун 3 56 : 71
22.12.2019
13:10
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
65717 КК Сава 2 : КК Змај 64 : 59
22.12.2019
14:10
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65718 КК Колеџ Београд 2 : БКК Раднички 2 60 : 70
22.12.2019
13:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65719 КК Вук : КК Врчин 38 : 21
22.12.2019
16:45
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
65720 БКК Раднички 2 : КК Вук 50 : 46
14.01.2020
21:40
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
65721 КК Змај : КК Колеџ Београд 2 49 : 42
11.01.2020
14:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
65722 КК Земун 3 : КК Сава 2 62 : 55
11.01.2020
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65723 КК Торлак : КК Горица 52 : 87
11.01.2020
13:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
65724 КК Мондо Баскет 3 : КК Врчин 69 : 56
11.01.2020
18:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
65725 КК Горица : КК Мондо Баскет 3 68 : 48
19.01.2020
13:10
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
65726 КК Сава 2 : КК Торлак 128 : 41
19.01.2020
16:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65727 КК Колеџ Београд 2 : КК Земун 3 62 : 76
19.01.2020
10:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65728 КК Вук : КК Змај 75 : 52
22.01.2020
21:20
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
65729 КК Врчин : БКК Раднички 2 42 : 79
19.01.2020
12:15
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
65730 КК Сава 2 : КК Горица 76 : 49
26.01.2020
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65731 КК Колеџ Београд 2 : КК Торлак 108 : 70
26.01.2020
14:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65732 КК Вук : КК Земун 3 33 : 45
25.01.2020
15:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
65733 КК Врчин : КК Змај 51 : 60
19.02.2020
17:15
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
65734 КК Мондо Баскет 3 : БКК Раднички 2 53 : 56
26.01.2020
17:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
65735 КК Змај : БКК Раднички 2 48 : 54
23.02.2020
13:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
65736 КК Земун 3 : КК Врчин 84 : 63
24.02.2020
21:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
65737 КК Торлак : КК Вук 43 : 51
23.02.2020
14:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
65738 КК Горица : КК Колеџ Београд 2 55 : 46
23.02.2020
13:10
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
65739 КК Сава 2 : КК Мондо Баскет 3 85 : 60
23.02.2020
15:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65740 БКК Раднички 2 : КК Земун 3 58 : 55
03.03.2020
21:40
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
65741 КК Колеџ Београд 2 : КК Сава 2 73 : 61
01.03.2020
12:30
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65742 КК Вук : КК Горица 63 : 58
29.02.2020
14:45
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
65743 КК Врчин : КК Торлак 64 : 55
01.03.2020
14:15
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
65744 КК Мондо Баскет 3 : КК Змај 62 : 45
29.02.2020
19:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
65745 КК Земун 3 : КК Змај
01.01.2020
65746 КК Торлак : БКК Раднички 2 53 : 77
08.03.2020
19:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
65747 КК Горица : КК Врчин 61 : 43
08.03.2020
13:10
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
65748 КК Сава 2 : КК Вук 69 : 50
08.03.2020
13:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65749 КК Колеџ Београд 2 : КК Мондо Баскет 3 66 : 45
07.03.2020
12:30
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65750 БКК Раднички 2 : КК Горица 43 : 52
14.03.2020
16:15
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
65751 КК Змај : КК Торлак 62 : 64
14.03.2020
13:15
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
65752 КК Вук : КК Колеџ Београд 2 70 : 52
15.03.2020
16:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
65753 КК Врчин : КК Сава 2 50 : 59
15.03.2020
12:15
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
65754 КК Мондо Баскет 3 : КК Земун 3 37 : 87
14.03.2020
15:45
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)