lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

КАДЕТИ/Регионална лига/Група 5
1.КК Младост 213121958:63725
2.КК Борча14104946:80924
3.КК Еко Спорт1394784:70222
4.ШКК Звездара 21486834:79722
5.КК Беовук 72 - 31293771:58421
6.КК ББ Баскет (Младеновац)1385921:84521
7.КК Слодес 214410782:90918
8.КК Земун 41349713:79017
9.КК Омладинац (Нови Бановци)14212774:97516
10.КК Флеш 314113677:111215
65955 КК Борча : КК Флеш 3 94 : 45
09.11.2019
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
65956 КК Младост 2 : КК Слодес 2 99 : 39
12.11.2019
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
65957 ШКК Звездара 2 : КК Земун 4 64 : 38
10.11.2019
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
65958 КК Еко Спорт : КК Беовук 72 - 3 58 : 49
28.11.2019
20:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
65959 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Омладинац (Нови Бановци) 86 : 78
10.11.2019
17:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
65960 КК Борча : КК Младост 2 58 : 71
16.11.2019
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
65961 КК Беовук 72 - 3 : КК ББ Баскет (Младеновац) 68 : 41
18.11.2019
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
65962 КК Земун 4 : КК Еко Спорт 55 : 73
16.11.2019
15:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
65963 КК Слодес 2 : ШКК Звездара 2 45 : 50
16.11.2019
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
65964 КК Флеш 3 : КК Омладинац (Нови Бановци) 85 : 84
17.11.2019
14:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
65965 КК Младост 2 : КК Флеш 3 115 : 62
26.11.2019
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
65966 ШКК Звездара 2 : КК Борча 67 : 52
24.11.2019
14:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
65967 КК Еко Спорт : КК Слодес 2 76 : 55
23.11.2019
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
65968 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Земун 4 79 : 62
23.11.2019
17:15
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
65969 КК Омладинац (Нови Бановци) : КК Беовук 72 - 3 59 : 74
24.11.2019
12:30
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
65970 КК Борча : КК Еко Спорт 67 : 60
01.12.2019
14:25
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
65971 КК Младост 2 : ШКК Звездара 2 78 : 57
04.12.2019
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
65972 КК Земун 4 : КК Омладинац (Нови Бановци) 52 : 39
30.11.2019
17:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
65973 КК Слодес 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 80 : 63
30.11.2019
11:15
Хала Слодес ( Борска 92ф)
65974 КК Флеш 3 : КК Беовук 72 - 3 49 : 107
01.12.2019
10:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
65975 ШКК Звездара 2 : КК Флеш 3 89 : 54
08.12.2019
14:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
65976 КК Еко Спорт : КК Младост 2 61 : 49
07.12.2019
13:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
65977 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Борча 73 : 63
07.12.2019
17:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
65978 КК Омладинац (Нови Бановци) : КК Слодес 2 64 : 45
07.12.2019
12:30
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
65979 КК Беовук 72 - 3 : КК Земун 4 47 : 44
08.12.2019
11:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
65980 КК Борча : КК Омладинац (Нови Бановци) 94 : 59
14.12.2019
17:25
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
65981 КК Младост 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 58 : 52
17.12.2019
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
65982 ШКК Звездара 2 : КК Еко Спорт 50 : 52
14.12.2019
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
65983 КК Слодес 2 : КК Беовук 72 - 3 43 : 50
15.12.2019
16:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
65984 КК Флеш 3 : КК Земун 4 66 : 77
14.12.2019
13:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
65985 КК Еко Спорт : КК Флеш 3 57 : 29
22.12.2019
18:45
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
65986 КК ББ Баскет (Младеновац) : ШКК Звездара 2 88 : 66
21.12.2019
17:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
65987 КК Омладинац (Нови Бановци) : КК Младост 2 46 : 73
21.12.2019
15:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
65988 КК Беовук 72 - 3 : КК Борча 46 : 53
22.12.2019
11:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
65989 КК Земун 4 : КК Слодес 2 65 : 31
21.12.2019
15:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
65990 КК Борча : КК Земун 4 74 : 52
12.01.2020
14:25
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
65991 КК Младост 2 : КК Беовук 72 - 3 86 : 58
11.01.2020
14:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
65992 ШКК Звездара 2 : КК Омладинац (Нови Бановци) 68 : 46
13.01.2020
21:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
65993 КК Еко Спорт : КК ББ Баскет (Младеновац) 59 : 41
11.01.2020
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
65994 КК Флеш 3 : КК Слодес 2 48 : 61
11.01.2020
13:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
65995 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Флеш 3 98 : 53
19.01.2020
18:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
65996 КК Омладинац (Нови Бановци) : КК Еко Спорт 54 : 64
18.01.2020
14:15
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
65997 КК Беовук 72 - 3 : ШКК Звездара 2 53 : 32
19.01.2020
10:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
65998 КК Земун 4 : КК Младост 2 41 : 75
18.01.2020
14:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
65999 КК Слодес 2 : КК Борча 63 : 67
18.01.2020
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
66000 КК Омладинац (Нови Бановци) : КК ББ Баскет (Младеновац) 45 : 97
25.01.2020
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
66001 КК Беовук 72 - 3 : КК Еко Спорт 76 : 54
26.01.2020
10:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
66002 КК Земун 4 : ШКК Звездара 2 71 : 77
27.01.2020
21:10
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
66003 КК Слодес 2 : КК Младост 2 42 : 69
25.01.2020
12:45
Хала Слодес ( Борска 92ф)
66004 КК Флеш 3 : КК Борча 44 : 65
25.01.2020
13:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
66005 КК Младост 2 : КК Борча 64 : 45
25.02.2020
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66006 ШКК Звездара 2 : КК Слодес 2 64 : 51
23.02.2020
14:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
66007 КК Еко Спорт : КК Земун 4 44 : 34
22.02.2020
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
66008 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Беовук 72 - 3
66009 КК Омладинац (Нови Бановци) : КК Флеш 3 70 : 42
22.02.2020
12:30
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
66010 КК Борча : ШКК Звездара 2 67 : 56
01.03.2020
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
66011 КК Беовук 72 - 3 : КК Омладинац (Нови Бановци) 55 : 35
01.03.2020
10:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
66012 КК Земун 4 : КК ББ Баскет (Младеновац) 51 : 60
29.02.2020
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
66013 КК Слодес 2 : КК Еко Спорт 79 : 70
29.02.2020
11:15
Хала Слодес ( Борска 92ф)
66014 КК Флеш 3 : КК Младост 2 35 : 54
29.02.2020
14:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
66015 ШКК Звездара 2 : КК Младост 2 41 : 67
08.03.2020
14:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
66016 КК Еко Спорт : КК Борча 56 : 64
07.03.2020
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
66017 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Слодес 2 90 : 79
08.03.2020
18:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
66018 КК Омладинац (Нови Бановци) : КК Земун 4 61 : 71
08.03.2020
09:30
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
66019 КК Беовук 72 - 3 : КК Флеш 3 88 : 30
08.03.2020
12:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
66020 КК Борча : КК ББ Баскет (Младеновац) 83 : 53
14.03.2020
16:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
66021 КК Младост 2 : КК Еко Спорт
66022 КК Земун 4 : КК Беовук 72 - 3
01.01.2020
66023 КК Слодес 2 : КК Омладинац (Нови Бановци) 69 : 34
15.03.2020
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
66024 КК Флеш 3 : ШКК Звездара 2 35 : 53
14.03.2020
14:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)