lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

КАДЕТИ/Регионална лига/Група 4
1.КК Младеновац141311059:82127
2.ОКК Београд 2141221169:70426
3.КК ЛА Баскет13121947:69725
4.КК Нови Београд 71495958:83523
5.КК Сава 31477862:100121
6.КК Мондо Баскет 21468862:89920
7.КК Визура 41349666:87017
8.КК Бањица Мега 214311743:91417
9.КК Кнежевац Кијево14311847:107317
10.КК Рас 314014627:92614
65865 КК Сава 3 : КК Кнежевац Кијево 67 : 66
15.11.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
65866 ОКК Београд 2 : КК Визура 4 94 : 30
09.11.2019
18:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65867 КК Младеновац : КК Рас 3 69 : 48
09.11.2019
16:15
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
65868 КК Нови Београд 7 : КК Мондо Баскет 2 87 : 53
09.11.2019
13:50
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
65869 КК Бањица Мега 2 : КК ЛА Баскет 56 : 62
10.11.2019
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
65870 КК Сава 3 : ОКК Београд 2 57 : 97
17.11.2019
12:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65871 КК Мондо Баскет 2 : КК Бањица Мега 2 58 : 48
16.11.2019
15:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
65872 КК Рас 3 : КК Нови Београд 7 38 : 61
16.11.2019
16:15
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
65873 КК Визура 4 : КК Младеновац 53 : 63
16.11.2019
19:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
65874 КК Кнежевац Кијево : КК ЛА Баскет 48 : 83
20.11.2019
19:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65875 ОКК Београд 2 : КК Кнежевац Кијево 99 : 45
23.11.2019
12:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65876 КК Младеновац : КК Сава 3 84 : 58
24.11.2019
15:00
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
65877 КК Нови Београд 7 : КК Визура 4 49 : 46
23.11.2019
13:50
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
65878 КК Бањица Мега 2 : КК Рас 3 42 : 37
23.11.2019
13:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
65879 КК ЛА Баскет : КК Мондо Баскет 2 77 : 73
23.11.2019
16:15
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65880 КК Сава 3 : КК Нови Београд 7 81 : 98
01.12.2019
14:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65881 ОКК Београд 2 : КК Младеновац 77 : 64
30.11.2019
10:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65882 КК Рас 3 : КК ЛА Баскет 41 : 74
01.12.2019
14:40
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
65883 КК Визура 4 : КК Бањица Мега 2 54 : 51
01.12.2019
11:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
65884 КК Кнежевац Кијево : КК Мондо Баскет 2 79 : 81
30.11.2019
12:15
14. Октобар ( Гочка 40)
65885 КК Младеновац : КК Кнежевац Кијево 81 : 60
08.12.2019
15:00
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
65886 КК Нови Београд 7 : ОКК Београд 2 54 : 68
07.12.2019
13:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
65887 КК Бањица Мега 2 : КК Сава 3 55 : 60
07.12.2019
13:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
65888 КК ЛА Баскет : КК Визура 4 78 : 55
07.12.2019
19:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65889 КК Мондо Баскет 2 : КК Рас 3 61 : 39
07.12.2019
15:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
65890 КК Сава 3 : КК ЛА Баскет 45 : 57
15.12.2019
10:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65891 ОКК Београд 2 : КК Бањица Мега 2 99 : 56
14.12.2019
10:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65892 КК Младеновац : КК Нови Београд 7 89 : 77
15.12.2019
16:00
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
65893 КК Визура 4 : КК Мондо Баскет 2 62 : 61
14.12.2019
17:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
65894 КК Кнежевац Кијево : КК Рас 3 58 : 52
14.12.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
65895 КК Нови Београд 7 : КК Кнежевац Кијево 77 : 57
23.12.2019
21:20
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
65896 КК Бањица Мега 2 : КК Младеновац 63 : 76
21.12.2019
13:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
65897 КК ЛА Баскет : ОКК Београд 2 68 : 66
21.12.2019
19:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65898 КК Мондо Баскет 2 : КК Сава 3 58 : 61
21.12.2019
15:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
65899 КК Рас 3 : КК Визура 4 53 : 54
21.12.2019
17:05
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
65900 КК Сава 3 : КК Рас 3 69 : 45
12.01.2020
14:10
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65901 ОКК Београд 2 : КК Мондо Баскет 2 89 : 41
12.01.2020
12:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65902 КК Младеновац : КК ЛА Баскет 66 : 62
12.01.2020
16:00
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
65903 КК Нови Београд 7 : КК Бањица Мега 2 69 : 35
13.01.2020
21:20
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
65904 КК Кнежевац Кијево : КК Визура 4 65 : 84
12.01.2020
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
65905 КК Бањица Мега 2 : КК Кнежевац Кијево 66 : 82
19.01.2020
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
65906 КК ЛА Баскет : КК Нови Београд 7 63 : 51
18.01.2020
19:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65907 КК Мондо Баскет 2 : КК Младеновац 57 : 58
18.01.2020
15:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
65908 КК Рас 3 : ОКК Београд 2 35 : 72
18.01.2020
13:25
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
65909 КК Визура 4 : КК Сава 3 50 : 62
19.01.2020
13:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
65910 КК ЛА Баскет : КК Бањица Мега 2 79 : 43
01.02.2020
18:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65911 КК Мондо Баскет 2 : КК Нови Београд 7 68 : 58
25.01.2020
15:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
65912 КК Рас 3 : КК Младеновац 52 : 66
25.01.2020
18:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
65913 КК Визура 4 : ОКК Београд 2 30 : 64
25.01.2020
17:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
65914 КК Кнежевац Кијево : КК Сава 3 72 : 80
26.01.2020
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65915 ОКК Београд 2 : КК Сава 3 109 : 44
22.02.2020
13:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65916 КК Младеновац : КК Визура 4 86 : 29
21.02.2020
20:20
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
65917 КК Нови Београд 7 : КК Рас 3 82 : 45
22.02.2020
14:30
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
65918 КК Бањица Мега 2 : КК Мондо Баскет 2 53 : 59
22.02.2020
13:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
65919 КК ЛА Баскет : КК Кнежевац Кијево 75 : 45
23.02.2020
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
65920 КК Сава 3 : КК Младеновац 47 : 88
01.03.2020
12:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65921 КК Мондо Баскет 2 : КК ЛА Баскет 55 : 82
27.02.2020
21:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
65922 КК Рас 3 : КК Бањица Мега 2 49 : 52
29.02.2020
15:30
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
65923 КК Визура 4 : КК Нови Београд 7 58 : 78
29.02.2020
15:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
65924 КК Кнежевац Кијево : ОКК Београд 2 44 : 85
29.02.2020
13:15
14. Октобар ( Гочка 40)
65925 КК Младеновац : ОКК Београд 2 84 : 78
07.03.2020
17:30
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
65926 КК Нови Београд 7 : КК Сава 3 65 : 62
09.03.2020
21:20
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
65927 КК Бањица Мега 2 : КК Визура 4 66 : 61
05.03.2020
20:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
65928 КК ЛА Баскет : КК Рас 3 87 : 53
07.03.2020
19:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65929 КК Мондо Баскет 2 : КК Кнежевац Кијево 58 : 66
07.03.2020
15:35
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
65930 КК Сава 3 : КК Бањица Мега 2 69 : 57
15.03.2020
16:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65931 ОКК Београд 2 : КК Нови Београд 7 72 : 52
15.03.2020
12:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65932 КК Рас 3 : КК Мондо Баскет 2 40 : 79
14.03.2020
21:05
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
65933 КК Визура 4 : КК ЛА Баскет
01.01.2020
65934 КК Кнежевац Кијево : КК Младеновац 60 : 85
15.03.2020
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)