lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ЈУНИОРИ/Регионална лига/Група 1
1.КК Слодес 211101689:56021
2.КК Мондо Баскет1192702:58520
3.КК Младост 21183706:60319
4.КК Колеџ Београд 21174616:60118
5.КК Шутер981616:46617
6.КК Житко Баскет 21073631:55917
7.КК Борац Земун1156600:63716
8.КК Рас1156607:59316
9.КК Риверс БМ1156656:66816
10.КК Младеновац1138596:66314
11.КК Сурчин Добановци1138529:57314
12.КК Лазаревац (-22)220220:4400
66105 КК Борац Земун : КК Житко Баскет 2
23.02.2020
11:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
66106 КК Сурчин Добановци : КК Шутер
23.02.2020
13:30
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
66107 КК Рас : КК Слодес 2
22.02.2020
12:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
66108 КК Младеновац : КК Младост 2
22.02.2020
13:30
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
66109 КК Колеџ Београд 2 : КК Мондо Баскет
25.02.2020
20:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
66110 КК Лазаревац : КК Риверс БМ СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2020
66045 КК Риверс БМ : КК Житко Баскет 2 75 : 65
11.11.2019
21:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
66046 КК Мондо Баскет : КК Лазаревац СР 20 : 0
службени резултат
09.11.2019
14:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
66047 КК Младост 2 : КК Колеџ Београд 2 84 : 34
11.11.2019
20:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66048 КК Слодес 2 : КК Младеновац 94 : 68
11.11.2019
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
66049 КК Шутер : КК Рас 90 : 67
14.11.2019
20:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
66050 КК Борац Земун : КК Сурчин Добановци 50 : 46
21.11.2019
21:40
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
66051 КК Риверс БМ : КК Мондо Баскет 50 : 72
18.11.2019
21:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
66052 КК Рас : КК Борац Земун 64 : 61
17.11.2019
16:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
66053 КК Младеновац : КК Шутер 62 : 81
17.11.2019
16:15
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
66054 КК Колеџ Београд 2 : КК Слодес 2 57 : 68
16.11.2019
15:15
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
66055 КК Лазаревац : КК Младост 2 СР 0 : 20
службени резултат
21.11.2019
21:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
66056 КК Житко Баскет 2 : КК Сурчин Добановци 70 : 60
16.11.2019
19:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
66057 КК Мондо Баскет : КК Житко Баскет 2 91 : 84
23.11.2019
18:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
66058 КК Младост 2 : КК Риверс БМ 89 : 81
23.11.2019
12:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66059 КК Слодес 2 : КК Лазаревац СР 20 : 0
службени резултат
24.11.2019
11:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
66060 КК Шутер : КК Колеџ Београд 2 91 : 63
23.11.2019
12:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
66061 КК Борац Земун : КК Младеновац 74 : 71
12.12.2019
21:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
66062 КК Сурчин Добановци : КК Рас 45 : 63
26.11.2019
21:20
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
66063 КК Риверс БМ : КК Слодес 2 73 : 85
02.12.2019
21:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
66064 КК Мондо Баскет : КК Младост 2 76 : 67
03.12.2019
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
66065 КК Младеновац : КК Сурчин Добановци 77 : 53
01.12.2019
13:30
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
66066 КК Колеџ Београд 2 : КК Борац Земун 79 : 53
02.12.2019
20:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
66067 КК Лазаревац : КК Шутер СР 0 : 20
службени резултат
30.11.2019
11:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
66068 КК Житко Баскет 2 : КК Рас 75 : 74
30.11.2019
21:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
66069 КК Младост 2 : КК Житко Баскет 2 76 : 91
06.12.2019
18:40
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66070 КК Слодес 2 : КК Мондо Баскет 64 : 51
08.12.2019
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
66071 КК Шутер : КК Риверс БМ
01.01.2019
66072 КК Борац Земун : КК Лазаревац СР 20 : 0
службени резултат
08.12.2019
10:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
66073 КК Сурчин Добановци : КК Колеџ Београд 2 48 : 57
07.12.2019
12:45
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
66074 КК Рас : КК Младеновац 62 : 46
09.01.2020
21:35
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
66075 КК Риверс БМ : КК Борац Земун 52 : 67
16.12.2019
21:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
66076 КК Мондо Баскет : КК Шутер 85 : 86
14.12.2019
19:45
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
66077 КК Младост 2 : КК Слодес 2 71 : 66
18.12.2019
20:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66078 КК Колеџ Београд 2 : КК Рас 68 : 51
16.12.2019
19:15
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
66079 КК Лазаревац : КК Сурчин Добановци СР 0 : 20
службени резултат
15.12.2019
13:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
66080 КК Житко Баскет 2 : КК Младеновац 66 : 57
28.12.2019
10:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
66081 КК Слодес 2 : КК Житко Баскет 2 59 : 55
22.12.2019
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
66082 КК Шутер : КК Младост 2 81 : 58
20.12.2019
20:20
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
66083 КК Борац Земун : КК Мондо Баскет 69 : 75
21.12.2019
10:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
66084 КК Сурчин Добановци : КК Риверс БМ 64 : 53
21.12.2019
14:00
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
66085 КК Рас : КК Лазаревац СР 20 : 0
службени резултат
21.12.2019
18:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
66086 КК Младеновац : КК Колеџ Београд 2 56 : 67
22.12.2019
13:30
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
66087 КК Риверс БМ : КК Рас 76 : 67
13.01.2020
21:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
66088 КК Мондо Баскет : КК Сурчин Добановци 66 : 58
11.01.2020
16:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
66089 КК Младост 2 : КК Борац Земун 89 : 49
10.01.2020
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66090 КК Слодес 2 : КК Шутер 70 : 63
11.01.2020
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
66091 КК Лазаревац : КК Младеновац СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2020
66092 КК Житко Баскет 2 : КК Колеџ Београд 2 85 : 67
11.01.2020
10:00
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
66093 КК Шутер : КК Житко Баскет 2
21.02.2020
15:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
66094 КК Борац Земун : КК Слодес 2 76 : 77
19.01.2020
11:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
66095 КК Сурчин Добановци : КК Младост 2 69 : 71
21.01.2020
21:30
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
66096 КК Рас : КК Мондо Баскет 63 : 71
18.01.2020
19:25
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
66097 КК Младеновац : КК Риверс БМ 75 : 91
19.01.2020
12:30
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
66098 КК Колеџ Београд 2 : КК Лазаревац СР 20 : 0
службени резултат
01.01.2019
66099 КК Риверс БМ : КК Колеџ Београд 2 65 : 84
25.01.2020
14:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
66100 КК Мондо Баскет : КК Младеновац 75 : 44
16.02.2020
19:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
66101 КК Младост 2 : КК Рас 61 : 56
26.01.2020
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66102 КК Слодес 2 : КК Сурчин Добановци 66 : 46
25.01.2020
11:15
Хала Слодес ( Борска 92ф)
66103 КК Шутер : КК Борац Земун 84 : 61
26.01.2020
11:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
66104 КК Житко Баскет 2 : КК Лазаревац СР 20 : 0
службени резултат
01.01.2020
66105 КК Борац Земун : КК Житко Баскет 2
23.02.2020
11:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
66106 КК Сурчин Добановци : КК Шутер
23.02.2020
13:30
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
66107 КК Рас : КК Слодес 2
22.02.2020
12:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
66108 КК Младеновац : КК Младост 2
22.02.2020
13:30
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
66109 КК Колеџ Београд 2 : КК Мондо Баскет
25.02.2020
20:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
66110 КК Лазаревац : КК Риверс БМ СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2020