lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ЈУНИОРИ/Регионална лига/Група 2
1.КК Баск131301111:74726
2.КК Раднички (Обреновац)141221019:85526
3.КК Коњарник1293785:75421
4.КК Баново Брдо1385841:78721
5.КК Скадарлија1376858:76020
6.КК Сава 21468928:93820
7.КК Еко Спорт 21468874:91620
8.КК Церак 1468848:89220
9.БКК Раднички 21257678:73017
10.КК Блокови13211729:91015
11.КК Гро-Баскет13211719:91415
12.КК Мондо Баскет 21129597:78413
66177 КК Еко Спорт 2 : КК Скадарлија 42 : 71
10.11.2019
13:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
66178 КК Баск : КК Блокови 96 : 69
10.11.2019
18:00
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
66179 КК Раднички (Обреновац) : КК Баново Брдо 77 : 48
11.11.2019
15:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
66180 БКК Раднички 2 : КК Мондо Баскет 2 85 : 55
09.11.2019
15:50
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
66181 КК Коњарник : КК Церак 47 : 39
12.11.2019
21:30
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
66182 КК Гро-Баскет : КК Сава 2 60 : 51
09.11.2019
10:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
66183 КК Еко Спорт 2 : КК Баск 66 : 76
16.11.2019
12:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
66184 КК Церак : КК Гро-Баскет 80 : 52
17.11.2019
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
66185 КК Мондо Баскет 2 : КК Коњарник 65 : 81
14.11.2019
21:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
66186 КК Баново Брдо : БКК Раднички 2 52 : 57
17.11.2019
15:45
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
66187 КК Блокови : КК Раднички (Обреновац) 64 : 85
16.11.2019
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
66188 КК Скадарлија : КК Сава 2 55 : 40
14.11.2019
21:30
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
66189 КК Баск : КК Скадарлија 85 : 73
23.11.2019
16:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
66190 КК Раднички (Обреновац) : КК Еко Спорт 2 67 : 59
24.11.2019
15:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
66191 БКК Раднички 2 : КК Блокови 52 : 47
23.11.2019
17:20
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
66192 КК Коњарник : КК Баново Брдо 55 : 42
24.11.2019
12:30
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
66193 КК Гро-Баскет : КК Мондо Баскет 2 68 : 48
24.11.2019
12:15
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
66194 КК Сава 2 : КК Церак 52 : 59
23.11.2019
14:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
66195 КК Еко Спорт 2 : БКК Раднички 2 63 : 69
28.11.2019
19:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
66196 КК Баск : КК Раднички (Обреновац) 80 : 51
01.12.2019
12:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
66197 КК Мондо Баскет 2 : КК Сава 2 71 : 64
30.11.2019
15:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
66198 КК Баново Брдо : КК Гро-Баскет 73 : 41
01.12.2019
14:20
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
66199 КК Блокови : КК Коњарник 58 : 70
30.11.2019
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
66200 КК Скадарлија : КК Церак 74 : 53
30.11.2019
11:15
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
66201 КК Раднички (Обреновац) : КК Скадарлија 72 : 65
11.12.2019
21:50
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
66202 БКК Раднички 2 : КК Баск 32 : 75
07.12.2019
17:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
66203 КК Коњарник : КК Еко Спорт 2 83 : 70
08.12.2019
13:45
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
66204 КК Гро-Баскет : КК Блокови 56 : 67
08.12.2019
13:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
66205 КК Сава 2 : КК Баново Брдо 68 : 75
08.12.2019
16:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
66206 КК Церак : КК Мондо Баскет 2 44 : 58
10.12.2019
21:15
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
66207 КК Еко Спорт 2 : КК Гро-Баскет 72 : 51
15.12.2019
18:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
66208 КК Баск : КК Коњарник 90 : 62
14.12.2019
12:45
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
66209 КК Раднички (Обреновац) : БКК Раднички 2 94 : 86
15.12.2019
09:30
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
66210 КК Баново Брдо : КК Церак 72 : 55
15.12.2019
14:20
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
66211 КК Блокови : КК Сава 2 56 : 72
15.12.2019
12:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
66212 КК Скадарлија : КК Мондо Баскет 2 76 : 48
14.12.2019
11:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
66213 БКК Раднички 2 : КК Скадарлија 46 : 54
21.12.2019
17:20
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
66214 КК Коњарник : КК Раднички (Обреновац) 64 : 69
21.12.2019
15:15
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
66215 КК Гро-Баскет : КК Баск 57 : 83
22.12.2019
11:15
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
66216 КК Сава 2 : КК Еко Спорт 2 90 : 60
22.12.2019
16:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
66217 КК Церак : КК Блокови 73 : 39
21.12.2019
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
66218 КК Мондо Баскет 2 : КК Баново Брдо 48 : 66
26.12.2019
21:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
66219 КК Еко Спорт 2 : КК Церак 72 : 46
11.01.2020
14:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
66220 КК Баск : КК Сава 2 87 : 58
11.01.2020
12:30
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
66221 КК Раднички (Обреновац) : КК Гро-Баскет 81 : 44
12.01.2020
17:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
66222 БКК Раднички 2 : КК Коњарник 41 : 46
11.01.2020
18:20
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
66223 КК Блокови : КК Мондо Баскет 2 77 : 48
11.01.2020
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
66224 КК Скадарлија : КК Баново Брдо 78 : 79
11.01.2020
11:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
66225 КК Коњарник : КК Скадарлија 76 : 69
18.01.2020
14:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
66226 КК Гро-Баскет : БКК Раднички 2 46 : 53
18.01.2020
12:15
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
66227 КК Сава 2 : КК Раднички (Обреновац) 78 : 99
19.01.2020
14:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
66228 КК Церак : КК Баск 66 : 107
19.01.2020
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
66229 КК Мондо Баскет 2 : КК Еко Спорт 2 59 : 67
16.01.2020
21:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
66230 КК Баново Брдо : КК Блокови 74 : 53
19.01.2020
14:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
66231 КК Еко Спорт 2 : КК Баново Брдо 67 : 66
22.02.2020
13:40
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
66232 КК Баск : КК Мондо Баскет 2 91 : 53
25.01.2020
12:40
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
66233 КК Раднички (Обреновац) : КК Церак 84 : 49
26.01.2020
18:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
66234 БКК Раднички 2 : КК Сава 2 54 : 60
25.01.2020
18:15
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
66235 КК Коњарник : КК Гро-Баскет 82 : 73
26.01.2020
14:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
66236 КК Скадарлија : КК Блокови 72 : 48
26.01.2020
11:40
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
66237 КК Гро-Баскет : КК Скадарлија 41 : 61
22.02.2020
10:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
66238 КК Сава 2 : КК Коњарник 67 : 71
22.02.2020
14:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
66239 КК Церак : БКК Раднички 2 80 : 60
22.02.2020
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
66240 КК Мондо Баскет 2 : КК Раднички (Обреновац) 44 : 65
22.02.2020
15:50
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
66241 КК Баново Брдо : КК Баск 70 : 95
28.02.2020
21:00
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
66242 КК Блокови : КК Еко Спорт 2 59 : 67
23.02.2020
16:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
66243 КК Сава 2 : КК Гро-Баскет 92 : 72
01.03.2020
15:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
66244 КК Церак : КК Коњарник 71 : 48
29.02.2020
18:15
14. Октобар ( Гочка 40)
66245 КК Мондо Баскет 2 : БКК Раднички 2
66246 КК Баново Брдо : КК Раднички (Обреновац) 66 : 50
01.03.2020
14:20
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
66247 КК Блокови : КК Баск 45 : 83
01.03.2020
16:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
66248 КК Скадарлија : КК Еко Спорт 2 53 : 63
01.03.2020
11:40
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
66249 КК Баск : КК Еко Спорт 2 63 : 45
10.03.2020
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
66250 КК Раднички (Обреновац) : КК Блокови 62 : 47
08.03.2020
12:00
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
66251 БКК Раднички 2 : КК Баново Брдо 43 : 58
07.03.2020
16:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
66252 КК Коњарник : КК Мондо Баскет 2
66253 КК Гро-Баскет : КК Церак 58 : 71
06.03.2020
20:15
Илија Гарашанин (Гроцка) ( Булевар револуције 11)
66254 КК Сава 2 : КК Скадарлија 67 : 57
08.03.2020
11:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)