lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ЈУНИОРИ/Регионална лига/Група 1
1.КК Шутер220171:1294
2.КК Слодес 2220162:1254
3.КК Житко Баскет 2211135:1353
4.КК Рас211131:1513
5.КК Младост 211084:342
6.КК Колеџ Београд 220291:1522
7.КК Мондо Баскет11065:542
8.КК Риверс БМ11075:652
9.КК Младеновац202130:1752
10.КК Борац Земун10161:641
11.КК Сурчин Добановци10160:701
12.КК Лазаревац 10154:651
66051 КК Риверс БМ : КК Мондо Баскет
18.11.2019
21:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
66052 КК Рас : КК Борац Земун 64 : 61
17.11.2019
16:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
66053 КК Младеновац : КК Шутер 62 : 81
17.11.2019
16:15
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
66054 КК Колеџ Београд 2 : КК Слодес 2 57 : 68
16.11.2019
15:15
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
66055 КК Лазаревац : КК Младост 2
21.11.2019
21:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
66056 КК Житко Баскет 2 : КК Сурчин Добановци 70 : 60
16.11.2019
19:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
66045 КК Риверс БМ : КК Житко Баскет 2 75 : 65
11.11.2019
21:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
66046 КК Мондо Баскет : КК Лазаревац 65 : 54
09.11.2019
14:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
66047 КК Младост 2 : КК Колеџ Београд 2 84 : 34
11.11.2019
20:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66048 КК Слодес 2 : КК Младеновац 94 : 68
11.11.2019
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
66049 КК Шутер : КК Рас 90 : 67
14.11.2019
20:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
66050 КК Борац Земун : КК Сурчин Добановци
14.11.2019
21:40
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
66051 КК Риверс БМ : КК Мондо Баскет
18.11.2019
21:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
66052 КК Рас : КК Борац Земун 64 : 61
17.11.2019
16:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
66053 КК Младеновац : КК Шутер 62 : 81
17.11.2019
16:15
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
66054 КК Колеџ Београд 2 : КК Слодес 2 57 : 68
16.11.2019
15:15
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
66055 КК Лазаревац : КК Младост 2
21.11.2019
21:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
66056 КК Житко Баскет 2 : КК Сурчин Добановци 70 : 60
16.11.2019
19:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)