lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У12/Група 1
1.КК Вук550220:11110
2.КК Мондо Баскет 3550212:11010
3.ШКК Звездара 2541304:939
4.КК Шутер541197:1259
5.КК Сава 2532240:1348
6.КК Рас 3523138:1817
7.КК Ас Баскет 2523130:1807
8.КК Омладинац (Нови Бановци)505119:2285
9.КК Борац Земун 250554:2455
10.КК Умка Џез 250581:2885
66329 КК Омладинац (Нови Бановци) : КК Шутер 29 : 36
14.12.2019
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
66330 КК Борац Земун 2 : КК Вук 5 : 41
14.12.2019
15:00
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
66331 КК Мондо Баскет 3 : КК Ас Баскет 2 45 : 26
14.12.2019
11:15
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
66332 КК Умка Џез 2 : КК Сава 2 22 : 56
15.12.2019
17:00
Јован Цвијић ( Данила Илића 1)
66333 КК Рас 3 : ШКК Звездара 2 13 : 56
14.12.2019
13:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
66309 КК Ас Баскет 2 : КК Шутер 27 : 36
17.11.2019
12:30
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
66310 КК Вук : КК Сава 2 43 : 40
17.11.2019
12:30
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
66311 КК Омладинац (Нови Бановци) : ШКК Звездара 2 18 : 67
16.11.2019
13:00
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
66312 КК Борац Земун 2 : КК Рас 3 11 : 38
17.11.2019
16:15
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
66313 КК Мондо Баскет 3 : КК Умка Џез 2 44 : 9
16.11.2019
11:10
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
66314 КК Ас Баскет 2 : КК Вук 12 : 56
24.11.2019
12:30
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
66315 КК Рас 3 : КК Мондо Баскет 3 21 : 53
24.11.2019
15:15
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
66316 ШКК Звездара 2 : КК Борац Земун 2 77 : 8
24.11.2019
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
66317 КК Сава 2 : КК Омладинац (Нови Бановци) 57 : 21
24.11.2019
09:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
66318 КК Шутер : КК Умка Џез 2 54 : 12
23.11.2019
09:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
66319 КК Вук : КК Шутер 44 : 31
01.12.2019
13:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
66320 КК Омладинац (Нови Бановци) : КК Ас Баскет 2 28 : 32
30.11.2019
12:30
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
66321 КК Борац Земун 2 : КК Сава 2 15 : 56
30.11.2019
12:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
66322 КК Мондо Баскет 3 : ШКК Звездара 2 37 : 23
30.11.2019
11:00
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
66323 КК Умка Џез 2 : КК Рас 3 21 : 53
01.12.2019
18:30
Јован Цвијић ( Данила Илића 1)
66324 КК Ас Баскет 2 : КК Борац Земун 2 33 : 15
08.12.2019
12:20
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
66325 КК Вук : КК Омладинац (Нови Бановци) 36 : 23
07.12.2019
14:30
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
66326 ШКК Звездара 2 : КК Умка Џез 2 81 : 17
08.12.2019
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
66327 КК Сава 2 : КК Мондо Баскет 3 31 : 33
08.12.2019
09:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
66328 КК Шутер : КК Рас 3 40 : 13
08.12.2019
13:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
66329 КК Омладинац (Нови Бановци) : КК Шутер 29 : 36
14.12.2019
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
66330 КК Борац Земун 2 : КК Вук 5 : 41
14.12.2019
15:00
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
66331 КК Мондо Баскет 3 : КК Ас Баскет 2 45 : 26
14.12.2019
11:15
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
66332 КК Умка Џез 2 : КК Сава 2 22 : 56
15.12.2019
17:00
Јован Цвијић ( Данила Илића 1)
66333 КК Рас 3 : ШКК Звездара 2 13 : 56
14.12.2019
13:15
Уједињене Нације ( Борова 8)