lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У12/Група 3
1.КК Младост 213130634:40926
2.КК Рас 213121844:29825
3.КК Динамик БГ 21293574:41021
4.КК Мондо Баскет 41385516:39121
5.КК Сопот1367455:40319
6.КК Сурчин Добановци 21367468:44619
7.КК Ас Баскет 31358516:48718
8.КК Чубура 21239362:52015
9.КК Офи Баскет13211438:60015
10.КК Беостајл 213013110:95313
66489 КК Беостајл 2 : КК Мондо Баскет 4 7 : 62
16.11.2019
16:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
66490 КК Рас 2 : КК Чубура 2 45 : 9
30.11.2019
15:00
Уједињене Нације ( Борова 8)
66491 КК Офи Баскет : КК Младост 2 33 : 72
17.11.2019
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
66492 КК Сурчин Добановци 2 : КК Сопот 32 : 31
17.11.2019
11:20
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
66493 КК Динамик БГ 2 : КК Ас Баскет 3 38 : 28
20.11.2019
20:15
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
66494 КК Беостајл 2 : КК Рас 2 12 : 72
23.11.2019
17:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
66495 КК Сопот : КК Динамик БГ 2 27 : 42
24.11.2019
11:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
66496 КК Младост 2 : КК Сурчин Добановци 2 47 : 26
23.11.2019
10:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66497 КК Чубура 2 : КК Офи Баскет 53 : 34
25.11.2019
21:15
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
66498 КК Мондо Баскет 4 : КК Ас Баскет 3 38 : 30
24.11.2019
09:45
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
66499 КК Рас 2 : КК Мондо Баскет 4 38 : 29
01.12.2019
16:40
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
66500 КК Офи Баскет : КК Беостајл 2 85 : 8
30.11.2019
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
66501 КК Сурчин Добановци 2 : КК Чубура 2 36 : 31
05.12.2019
20:15
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
66502 КК Динамик БГ 2 : КК Младост 2 36 : 49
30.11.2019
15:15
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
66503 КК Ас Баскет 3 : КК Сопот 35 : 27
01.12.2019
10:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
66504 КК Беостајл 2 : КК Сурчин Добановци 2 5 : 63
08.12.2019
14:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
66505 КК Рас 2 : КК Офи Баскет 64 : 19
07.12.2019
19:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
66506 КК Младост 2 : КК Ас Баскет 3 49 : 29
08.12.2019
10:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66507 КК Чубура 2 : КК Динамик БГ 2 25 : 41
18.12.2019
21:10
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
66508 КК Мондо Баскет 4 : КК Сопот 41 : 19
09.12.2019
20:10
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
66509 КК Офи Баскет : КК Мондо Баскет 4 18 : 59
15.12.2019
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
66510 КК Сурчин Добановци 2 : КК Рас 2 22 : 54
14.12.2019
13:10
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
66511 КК Динамик БГ 2 : КК Беостајл 2 77 : 8
14.12.2019
14:15
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
66512 КК Ас Баскет 3 : КК Чубура 2 57 : 29
14.12.2019
10:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
66513 КК Сопот : КК Младост 2 32 : 36
17.12.2019
20:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
66514 КК Беостајл 2 : КК Ас Баскет 3 7 : 82
22.12.2019
16:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
66515 КК Рас 2 : КК Динамик БГ 2 64 : 39
21.12.2019
14:45
Уједињене Нације ( Борова 8)
66516 КК Офи Баскет : КК Сурчин Добановци 2 26 : 44
21.12.2019
11:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
66517 КК Чубура 2 : КК Сопот 34 : 36
28.12.2019
16:30
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
66518 КК Мондо Баскет 4 : КК Младост 2 32 : 33
22.12.2019
09:45
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
66519 КК Сурчин Добановци 2 : КК Мондо Баскет 4 20 : 27
14.01.2020
20:15
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
66520 КК Динамик БГ 2 : КК Офи Баскет 57 : 24
12.01.2020
14:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
66521 КК Ас Баскет 3 : КК Рас 2 26 : 71
15.01.2020
19:30
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
66522 КК Сопот : КК Беостајл 2 82 : 7
12.01.2020
10:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
66523 КК Младост 2 : КК Чубура 2 47 : 34
11.01.2020
12:15
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66524 КК Беостајл 2 : КК Младост 2 7 : 69
19.01.2020
16:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
66525 КК Рас 2 : КК Сопот 53 : 27
18.01.2020
18:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
66526 КК Офи Баскет : КК Ас Баскет 3 44 : 49
19.01.2020
12:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
66527 КК Сурчин Добановци 2 : КК Динамик БГ 2 33 : 53
19.01.2020
11:00
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
66528 КК Мондо Баскет 4 : КК Чубура 2 57 : 29
17.02.2020
16:45
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
66529 КК Динамик БГ 2 : КК Мондо Баскет 4 62 : 32
25.01.2020
14:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
66530 КК Ас Баскет 3 : КК Сурчин Добановци 2 50 : 28
25.01.2020
10:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
66531 КК Сопот : КК Офи Баскет 37 : 17
25.01.2020
11:50
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
66532 КК Младост 2 : КК Рас 2 50 : 48
26.01.2020
10:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66533 КК Чубура 2 : КК Беостајл 2 40 : 17
26.01.2020
10:30
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
66534 КК Ас Баскет 3 : КК Динамик БГ 2 36 : 50
22.02.2020
12:00
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
66535 КК Сопот : КК Сурчин Добановци 2 43 : 27
22.02.2020
10:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
66536 КК Младост 2 : КК Офи Баскет 43 : 22
05.03.2020
20:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66537 КК Чубура 2 : КК Рас 2 22 : 95
22.02.2020
11:15
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
66538 КК Мондо Баскет 4 : КК Беостајл 2 64 : 9
22.02.2020
11:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
66539 КК Рас 2 : КК Беостајл 2 107 : 5
29.02.2020
13:50
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
66540 КК Офи Баскет : КК Чубура 2 26 : 31
29.02.2020
11:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
66541 КК Сурчин Добановци 2 : КК Младост 2 29 : 43
29.02.2020
11:20
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
66542 КК Динамик БГ 2 : КК Сопот 35 : 27
01.03.2020
14:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
66543 КК Ас Баскет 3 : КК Мондо Баскет 4 33 : 36
01.03.2020
10:00
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
66544 КК Беостајл 2 : КК Офи Баскет 7 : 71
07.03.2020
14:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
66545 КК Сопот : КК Ас Баскет 3 31 : 24
07.03.2020
10:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
66546 КК Младост 2 : КК Динамик БГ 2 57 : 44
08.03.2020
11:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66547 КК Чубура 2 : КК Сурчин Добановци 2 25 : 29
09.03.2020
21:15
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
66548 КК Мондо Баскет 4 : КК Рас 2 19 : 57
08.03.2020
13:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
66549 КК Офи Баскет : КК Рас 2 19 : 76
15.03.2020
10:20
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
66550 КК Сурчин Добановци 2 : КК Беостајл 2 79 : 11
15.03.2020
10:15
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
66551 КК Динамик БГ 2 : КК Чубура 2
01.01.2020
66552 КК Ас Баскет 3 : КК Младост 2 37 : 39
15.03.2020
10:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
66553 КК Сопот : КК Мондо Баскет 4 36 : 20
15.03.2020
10:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)