lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У12/Група 2
1.КК Церак 313121732:34525
2.КК Беовук 72 - 213121670:32125
3.КК Земун 213103731:37823
4.КК Див Баскет 213103672:34423
5.КК Визура 21376589:40520
6.КК Победник 011-21358363:59618
7.КК Сурчин Добановци 314311344:52017
8.КК Барајево13310312:65216
9.КК Торлак 214212310:75816
10.КК Нови Београд 7 - 213211258:66215
66399 КК Барајево : КК Торлак 2 29 : 36
17.11.2019
11:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
66400 КК Беовук 72 - 2 : КК Сурчин Добановци 3 40 : 13
16.11.2019
12:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
66401 КК Визура 2 : КК Нови Београд 7 - 2 67 : 20
16.11.2019
09:45
Мала Визура ( Цара Душана 105)
66402 КК Див Баскет 2 : КК Земун 2 43 : 30
16.11.2019
14:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
66403 КК Победник 011-2 : КК Церак 3 12 : 50
22.11.2019
19:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
66404 КК Барајево : КК Беовук 72 - 2 18 : 72
25.11.2019
19:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
66405 КК Земун 2 : КК Победник 011-2 64 : 15
23.11.2019
09:30
Сутјеска ( Задругарска 1)
66406 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Див Баскет 2 10 : 69
23.11.2019
14:40
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
66407 КК Сурчин Добановци 3 : КК Визура 2 10 : 37
23.11.2019
11:20
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
66408 КК Торлак 2 : КК Церак 3 22 : 84
24.11.2019
11:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
66409 КК Беовук 72 - 2 : КК Торлак 2 57 : 4
30.11.2019
14:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
66410 КК Визура 2 : КК Барајево 58 : 19
01.12.2019
13:20
Нова Визура ( Славонска 18)
66411 КК Див Баскет 2 : КК Сурчин Добановци 3 52 : 35
01.12.2019
16:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
66412 КК Победник 011-2 : КК Нови Београд 7 - 2 36 : 29
30.11.2019
09:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
66413 КК Церак 3 : КК Земун 2 53 : 29
01.12.2019
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
66414 КК Барајево : КК Див Баскет 2 19 : 68
08.12.2019
10:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
66415 КК Беовук 72 - 2 : КК Визура 2 47 : 24
08.12.2019
14:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
66416 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Церак 3 12 : 50
07.12.2019
14:20
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
66417 КК Сурчин Добановци 3 : КК Победник 011-2 47 : 36
07.12.2019
14:15
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
66418 КК Торлак 2 : КК Земун 2 19 : 78
07.12.2019
13:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
66419 КК Визура 2 : КК Торлак 2 70 : 16
14.12.2019
09:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
66420 КК Див Баскет 2 : КК Беовук 72 - 2 41 : 46
11.01.2020
15:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
66421 КК Победник 011-2 : КК Барајево 38 : 32
23.12.2019
19:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
66422 КК Церак 3 : КК Сурчин Добановци 3 46 : 21
14.12.2019
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
66423 КК Земун 2 : КК Нови Београд 7 - 2 74 : 21
14.12.2019
10:00
Сутјеска ( Задругарска 1)
66424 КК Барајево : КК Церак 3 17 : 67
22.12.2019
13:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
66425 КК Беовук 72 - 2 : КК Победник 011-2 56 : 26
21.12.2019
13:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
66426 КК Визура 2 : КК Див Баскет 2 39 : 43
21.12.2019
11:45
Мала Визура ( Цара Душана 105)
66427 КК Сурчин Добановци 3 : КК Земун 2 22 : 38
21.12.2019
11:10
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
66428 КК Торлак 2 : КК Нови Београд 7 - 2 28 : 41
22.12.2019
14:45
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
66429 КК Див Баскет 2 : КК Торлак 2 62 : 17
12.01.2020
17:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
66430 КК Победник 011-2 : КК Визура 2 47 : 32
11.01.2020
10:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
66431 КК Церак 3 : КК Беовук 72 - 2 51 : 47
12.01.2020
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
66432 КК Земун 2 : КК Барајево 75 : 12
11.01.2020
10:45
Сутјеска ( Задругарска 1)
66433 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Сурчин Добановци 3 16 : 12
16.01.2020
20:55
Младост ( Гандијева 99)
66434 КК Барајево : КК Нови Београд 7 - 2 40 : 19
21.01.2020
19:10
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
66435 КК Беовук 72 - 2 : КК Земун 2 36 : 33
18.01.2020
11:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
66436 КК Визура 2 : КК Церак 3 32 : 52
19.01.2020
10:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
66437 КК Див Баскет 2 : КК Победник 011-2 58 : 14
19.01.2020
16:50
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
66438 КК Торлак 2 : КК Сурчин Добановци 3 13 : 42
18.01.2020
16:45
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
66439 КК Победник 011-2 : КК Торлак 2 46 : 26
25.01.2020
10:00
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
66440 КК Церак 3 : КК Див Баскет 2 45 : 36
21.02.2020
12:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
66441 КК Земун 2 : КК Визура 2 51 : 34
25.01.2020
10:45
Сутјеска ( Задругарска 1)
66442 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Беовук 72 - 2 18 : 56
25.01.2020
14:45
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
66443 КК Сурчин Добановци 3 : КК Барајево 25 : 42
26.01.2020
12:00
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
66444 КК Церак 3 : КК Победник 011-2 62 : 24
27.02.2020
20:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
66445 КК Земун 2 : КК Див Баскет 2 47 : 33
22.02.2020
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
66446 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Визура 2 19 : 60
23.02.2020
11:40
Младост ( Гандијева 99)
66447 КК Сурчин Добановци 3 : КК Беовук 72 - 2 25 : 66
23.02.2020
11:15
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
66448 КК Торлак 2 : КК Барајево 20 : 27
23.02.2020
13:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
66449 КК Беовук 72 - 2 : КК Барајево 49 : 15
29.02.2020
12:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
66450 КК Визура 2 : КК Сурчин Добановци 3 33 : 16
29.02.2020
10:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
66451 КК Див Баскет 2 : КК Нови Београд 7 - 2 72 : 2
01.03.2020
14:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
66452 КК Победник 011-2 : КК Земун 2 15 : 67
29.02.2020
09:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
66453 КК Церак 3 : КК Торлак 2 66 : 15
05.03.2020
20:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
66454 КК Барајево : КК Визура 2 23 : 71
09.03.2020
19:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
66455 КК Земун 2 : КК Церак 3 58 : 44
08.03.2020
18:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
66456 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Победник 011-2 31 : 36
07.03.2020
14:20
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
66457 КК Сурчин Добановци 3 : КК Див Баскет 2 21 : 41
08.03.2020
10:15
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
66458 КК Торлак 2 : КК Беовук 72 - 2 21 : 56
08.03.2020
17:45
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
66459 КК Визура 2 : КК Беовук 72 - 2 32 : 42
14.03.2020
10:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
66460 КК Див Баскет 2 : КК Барајево 54 : 19
15.03.2020
16:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
66461 КК Победник 011-2 : КК Сурчин Добановци 3 18 : 42
14.03.2020
10:45
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
66462 КК Церак 3 : КК Нови Београд 7 - 2 62 : 20
14.03.2020
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
66463 КК Земун 2 : КК Торлак 2 87 : 31
14.03.2020
10:30
Сутјеска ( Задругарска 1)