lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Див Баскет - КК Црвена Звезда МТС
(63320) 02.11.2019
Пионири/Квалитетна лига
КК Див Баскет
45
КК Црвена Звезда МТС
62
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.11.2019
10:15:00
Хала Визура Спорт
Огњен Ћурчић, Милош Јоксимовић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5