lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Рас - КК Флеш
(63322) 02.11.2019
Пионири/Квалитетна лига
КК Рас
80
КК Флеш
83
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.11.2019
14:20:00
Уједињене Нације
Немања Гојовић, Филип Конатар. Делегат: Љубомир Милетијев

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5