lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   ОКК Београд - КК Визура
(63323) 03.11.2019
Пионири/Квалитетна лига
ОКК Београд
67
КК Визура
74
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
03.11.2019
15:30:00
Хала Радивој Кораћ
Антоније Луковић, Александар Јовановски. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5