lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Младост - КК Чубура
(64009) 14.03.2020
Јуниори/Квалитетна лига
КК Младост
76
КК Чубура
55
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.03.2020
14:00:00
МОЦ Змај
Павле Шипка, Предраг Несторовић. Делегат: Александар Вранеш

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5