lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Квалитетна лига   >   ЖКК Сопот - ЖКК Визура
(85845) 11.02.2024
Пионирке/Квалитетна лига
ЖКК Сопот
34
ЖКК Визура
48
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11.02.2024
16:30:00
Јелица Миловановић (Сопот)
Павле Цветић, Ана Старинчевић. Делегат: Милорад Поповић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5