lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Финални турнир Регионална лига   >   КК Сава - КК Планет Баскет
(90909) 07.06.2024
Јуниори/Финални турнир Регионална лига
КК Сава
80
КК Планет Баскет
60
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.06.2024
15:00:00
Балон КК Сава
Предраг Ширко, Тијана Војводић, . Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5