lat|eng
(90924) 09.06.2024
Млађи пионири/Финални турнир 1. Београдска лига У13
КК Беко
58
КК Беостајл
59
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.06.2024
12:15:00
Спортски центар Врачар
Душко Милаковић, Дуња Поповић, . Делегат: Александар Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5