lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У13/Група 2
1.КК Крсташ14131585:41727
2.КК Ас Баскет 414113634:45025
3.КК Скај Баскет1486604:51322
4.КК Церак 21486591:56622
5.КК Шутер1477547:48821
6.КК Земун Фитофармација 31477566:52421
7.КК ИБЦ 214212365:54116
8.КК Младеновац14014294:68714
61899 КК Скај Баскет : КК Крсташ 54 : 29
20.01.2019
13:20
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
61900 КК Шутер : КК ИБЦ 2 29 : 20
19.01.2019
14:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
61901 КК Церак 2 : КК Земун Фитофармација 3 49 : 45
24.01.2019
21:00
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
61902 КК Младеновац : КК Ас Баскет 4 21 : 49
19.01.2019
12:10
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
61903 КК Крсташ : КК Ас Баскет 4 39 : 33
27.01.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
61904 КК Земун Фитофармација 3 : КК Младеновац 44 : 16
16.02.2019
13:15
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
61905 КК ИБЦ 2 : КК Церак 2 26 : 49
26.01.2019
13:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61906 КК Скај Баскет : КК Шутер 35 : 27
20.02.2019
21:00
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
61907 КК Шутер : КК Крсташ 35 : 40
23.02.2019
11:15
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
61908 КК Церак 2 : КК Скај Баскет 38 : 30
26.02.2019
21:00
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
61909 КК Младеновац : КК ИБЦ 2 32 : 49
23.02.2019
12:30
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
61910 КК Ас Баскет 4 : КК Земун Фитофармација 3 55 : 44
23.02.2019
18:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61911 КК Крсташ : КК Земун Фитофармација 3 53 : 45
03.03.2019
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
61912 КК ИБЦ 2 : КК Ас Баскет 4 13 : 34
02.03.2019
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61913 КК Скај Баскет : КК Младеновац 54 : 20
03.03.2019
13:00
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
61914 КК Шутер : КК Церак 2 53 : 29
02.03.2019
14:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
61915 КК Церак 2 : КК Крсташ 52 : 61
10.03.2019
17:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
61916 КК Младеновац : КК Шутер 19 : 48
09.03.2019
12:30
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
61917 КК Ас Баскет 4 : КК Скај Баскет 61 : 40
10.03.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61918 КК Земун Фитофармација 3 : КК ИБЦ 2 50 : 22
10.03.2019
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
61919 КК Крсташ : КК ИБЦ 2 25 : 23
17.03.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
61920 КК Скај Баскет : КК Земун Фитофармација 3 43 : 38
17.03.2019
13:20
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
61921 КК Шутер : КК Ас Баскет 4 33 : 35
17.03.2019
09:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
61922 КК Церак 2 : КК Младеновац 48 : 21
17.03.2019
17:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
61923 КК Младеновац : КК Крсташ 17 : 35
25.03.2019
20:20
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
61924 КК Ас Баскет 4 : КК Церак 2 56 : 38
24.03.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61925 КК Земун Фитофармација 3 : КК Шутер 41 : 26
24.03.2019
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
61926 КК ИБЦ 2 : КК Скај Баскет 28 : 36
24.03.2019
11:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61927 КК Крсташ : КК Скај Баскет 37 : 27
31.03.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
61928 КК ИБЦ 2 : КК Шутер 31 : 40
31.03.2019
10:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61929 КК Земун Фитофармација 3 : КК Церак 2 53 : 36
31.03.2019
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
61930 КК Ас Баскет 4 : КК Младеновац 63 : 15
31.03.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61931 КК Ас Баскет 4 : КК Крсташ 28 : 41
07.04.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61932 КК Младеновац : КК Земун Фитофармација 3 26 : 43
06.04.2019
12:30
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
61933 КК Церак 2 : КК ИБЦ 2 50 : 16
07.04.2019
17:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
61934 КК Шутер : КК Скај Баскет 56 : 48
06.04.2019
10:45
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
61935 КК Крсташ : КК Шутер 47 : 18
14.04.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
61936 КК Скај Баскет : КК Церак 2 47 : 34
14.04.2019
13:20
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
61937 КК ИБЦ 2 : КК Младеновац 42 : 18
13.04.2019
15:30
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61938 КК Земун Фитофармација 3 : КК Ас Баскет 4 18 : 42
14.04.2019
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
61939 КК Земун Фитофармација 3 : КК Крсташ 15 : 38
24.04.2019
19:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
61940 КК Ас Баскет 4 : КК ИБЦ 2 48 : 28
20.04.2019
18:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61941 КК Младеновац : КК Скај Баскет 27 : 49
21.04.2019
12:30
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
61942 КК Церак 2 : КК Шутер 51 : 42
21.04.2019
17:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
61943 КК Крсташ : КК Церак 2 46 : 33
05.05.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
61944 КК Шутер : КК Младеновац 59 : 17
04.05.2019
11:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
61945 КК Скај Баскет : КК Ас Баскет 4 42 : 45
05.05.2019
13:20
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
61946 КК ИБЦ 2 : КК Земун Фитофармација 3 23 : 49
04.05.2019
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61947 КК ИБЦ 2 : КК Крсташ 20 : 30
11.05.2019
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61948 КК Земун Фитофармација 3 : КК Скај Баскет 49 : 48
12.05.2019
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
61949 КК Ас Баскет 4 : КК Шутер 43 : 34
12.05.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61950 КК Младеновац : КК Церак 2 28 : 40
11.05.2019
12:30
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
61951 КК Крсташ : КК Младеновац 64 : 17
19.05.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
61952 КК Церак 2 : КК Ас Баскет 4 44 : 42
19.05.2019
17:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
61953 КК Шутер : КК Земун Фитофармација 3 47 : 32
18.05.2019
11:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
61954 КК Скај Баскет : КК ИБЦ 2 51 : 24
17.05.2019
21:15
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)